dnikaaaaOprócz ciekawych ofert pracy, praktyk i staży, na uczestników tegorocznych Dni Kariery (5 marca na Wydziale Zarządzania UŁ w godz. 9-16) czekają specjalne strefy, czyniące udział w targach jeszcze przyjemniejszym i bardziej wartościowym!

Chill Out Zone

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom studentów odwiedzających nasze targi, zdecydowaliśmy się utworzyć strefę wypoczynku. Jest to miejsce przeznaczone do tego, by spokojnie przejrzeć oferty pracy i przygotować się do rozmowy z pracodawcą, jak również porozmawiać z innymi uczestnikami. W strefie chill out znajdą się wygodne miejsca do siedzenia, interesujące magazyny, informatory targowe i mnóstwo atrakcji.

Strefa Doradztwa Zawodowego

Ważnym celem naszych targów jest przygotowanie i edukacja osób wchodzących na rynek pracy, dlatego utworzyliśmy Strefę Doradztwa Zawodowego, gdzie będzie można skonsultować swoje CV i dowiedzieć się, jak przygotować się do rozmowy rekrutacyjnej. Specjaliści udzielą wszytkim chętnym bezpłatnych porad na temat rozwoju ścieżki kariery czy doradzą, jak świadomie podejmować pierwsze kroki w życiu zawodowym.

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
na_styku_kultur
Regiony Turystyczne Na Styku Kultur 2010
flyfest
Fly Fest 2015 – informacje
powitanie_wiosny_mscafe21032012s
Powitanie wiosny – performance w ms cafe

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*