Dni Kariery 2010 w Łodzi

dni_kariery4 marca na Wydziale Zarządzania Uniwersytetu Łódzkiego (Matejki 22/26) organizowane będą Dni Kariery 2010 – targi pracy, praktyk i staży

Podczas imprezy w Łodzi zaprezentuje się około 30 firm z Polski i zagranicy. Organizatorem Dni Kariery jest AIESEC – międzynarodowa organizacja studencka, która umożliwia młodym ludziom odkrywanie własnego potencjału i rozwój wokół interesujących ich zagadnień.

AIESEC kształtuje w studentach takie cechy jak wrażliwość kulturowa, zdolność aktywnego uczenia się, przedsiębiorczość i odpowiedzialność społeczna. Każdy student dołączając do Organizacji bierze udział w Programie Rozwoju, w ramach którego ma możliwość stopniowego poszerzania swojej wiedzy i umiejętności. Jednym z etapów Programu jest praktyka zagraniczna.

Tradycyjnie razem z targami ruszy Akademia Umiejętności, czyli cykl szkoleń i warsztatów dla studentów oraz absolwentów (3 i 4 marca br.). Więcej informacji znaleźć można na stronie targów. Patronem medialnym imprezy jest Plaster Łódzki.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *