16_-_Koncert_Ani_WyszkoniBrzeziny świętują w tym roku 650-lecie potwierdzenia praw miejskich. Jednym z wydarzeń odbywających się z okazji jubileuszu są trwające właśnie (13-15 czerwca) Dni Brzezin. Za nami dwa dni imprezy. Na scenie w parku miejskim zaśpiewali Dawid Podsiadło, Ania Wyszkoni i Andrzej Rosiewicz.

O 15 rozpoczął się rodzinny festyn w parku miejskim. Miłośnicy aktywnego spędzania czasu mieli okazję popływać kajakami, które można wypożyczyć na stoisku w pobliżu miejskiego stawu. Najmłodsi mogli spędzić czas w figloraju, zjechać na dmuchanej zjeżdżalni, czy przejechać się na karuzeli. Nie brakowało też chętnych do zabawy w dmuchanych kulach wodnych. Cześć artystyczną zabawy otworzył przegląd „Wokalnych talentów brzezińskich”. Później na scenę wkroczyli zaproszeni artyści.

Jako pierwszy wystąpił Andrzej Rosiewicz, który zachęcił do zabawy publiczność śpiewając „Jestem prorokiem”, „Czterdzieści lat minęło…”, czy „Najwięcej witaminy”.  Tuż przed 19:30 publiczność przywitała Dawida Podsiadło. Zdobywca czterech Fryderyków – w kategoriach artysta roku, debiut roku, album i utwór roku – zaśpiewał większość utworów ze swojego debiutanckiego albumu „Comfort and Happiness”. Fani usłyszeli m.in. „Trójkąty i kwadraty”, „Bridge” oraz „No” – który ukaże się za tydzień jako singiel.

Zamknięciem sobotniego pleneru był koncert Ani Wyszkoni. Wokalistka bawiła publiczność utworami „Zapytaj mnie o to kochany”, „Z ciszą pośród czterech ścian”, czy „Zakochaj nas”. Przypomniała też starsze utwory, jak „Oczy szeroko zamknięte”. Po koncercie artystka rozdawała autografy i pozowała do zdjęć z fanami.

Zobacz także:

Piknik Funduszy Europejskich 2014 (foto)

Dawid Podsiadło w Wytwórni (foto+wideo)

Ania Wyszkoni w Porcie Łódź (foto)

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
energia_118
Voo Voo i UkraInni w Wytwórni (foto+wideo)
19wiosen
19 Wiosen zagrało w Jazzdze (foto+wideo)
pg_izalach_08_0287
Iza Lach w Łodzi Kaliskiej (foto)

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*