27062014W piątek, 27 czerwca o godz. 21 w Stereo Krogs rozpocznie się impreza z udziałem grup Dissolved, Overflow i Infernal Papaya. Wstęp wynosi 5 zł.

Dissolved – czwórka ambitnych, przystojnych muzyków, siejących spustoszenie fuzją thrash i black metalu oraz tekstami przepełnionymi racjonalnym spojrzeniem na religię i głupotę ludzką, w skrócie nienawiścią.

Overflow – Jak piszą o sobie: „zespół powstał na początku grudnia 2013 roku z inicjatywy 4 młodych i ambitnych muzyków – Adama Białkowskiego, Mateusza Szymika, Miłosza Rutkowskiego i Michała Kostarskiego. W marcu bieżącego roku brali udział w przesłuchaniu młodych talentów w AOIA. Pomimo dużej konkurencji dostaliśmy się do głownego etapu, jakim jest koncert „W Rytmie Serc”, który odbędzie się pod koniec kwietnia. W tym miesiącu braliśmy także udział w XVIII edycji Festiwalu Ekspresji Twórczości Artystycznych w klubie Luka, gdzie zaprezentowaliśmy się z dobrej storny. Przed nami jeszcze koncert w Bajkonurze, który odbędzie się na początku maja. Jak na razie w dorobku mamy 2 opublikowane utwory, lecz w naszych głowach jest cała masa swieżych i kreatywnych pomysłów, które już niebawem ujrzą światło dzienne, gdyż chcemy aby każdy nasz utwór był dopracowany w 100%. Charakteryzujemy się nie tylko pomysłowością, ale również pełnym zaangażowaniem dzięki czemu każdy nasz występ jest dawką sporej energii dla wszystkich zgromadzonych.”

Infernal Papaya

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
LDZ Alternatywa 2018 – sierpień
nowesytuacje
Nowe Sytuacje w Wytwórni
Kobranocka, Sztywny Pal Azji, Róże Europy, Proletaryat w Wytwórni

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*