Diocletian, Fin, Morthus, Devilpriest w Magnetofonie

W piątek, 3 sierpnia o godz. 19 w Magnetofonie rozpocznie się impreza, podczas której wystąpią Diocletian, Fin, Morthus i Devilpriest. Wstęp wynosi 70 zł.

DIOCLETIAN – nowozelandzcy Jeźdżcy Apokalipsy. Przybędą odprawić u nas rytuał związany z kultem wojny i przemocy. Nie będą brać jeńców, tak jak nie brali ich, nagrywając m.in. takie pełniaki:
— Doom Cult (2009)
— War of All Against Us (2010)
— Gesundrian (2014)

FIN – czołówka amerykańskiej sceny black metalowej. Tutaj ciężar miesza się z melodią, a wszystko to okraszone jest przytłaczająco melancholijnym klimatem. Dyskografia kapeli to przede wszystkim trzy pełne albumy:
— Refutable Arts of the Noble Reserve (2014)
— The Furrows of Tradition (2015)
— Arrows of a Dying Age (2017)

MORTHUS – death/blackowa załoga, korzystająca z najlepszych wzorców pokroju Dissection czy Necrophobic. W swoim dorobku mają m.in. EPkę „The Abyss” (2016) i peły album „Over the Dying Stars” (2016).

DEVILPRIEST – soczysty death metal grany tak, jak to się powinno robić: bez litości i prosto w twarz. W ubiegłym roku ukazał się debiut tej załogi „Devil Inspired Chants”. Co jasne, będzie to pierwsza w Łodzi okazja, by zapoznać się z ich scenicznym obliczem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *