W czwartek, 23 stycznia o godz. 20 w Fabryce Sztuki Die Perspektive. Wstęp wolny.

Muzyka Die Perspektive to połączenie elektroniki z akustycznymi brzmieniami. Dźwięki wydobywane przez muzyków wprowadzają słuchacza w melancholijny nastrój, ale nie tylko, ponieważ w muzyce pojawiają się też ostrzejsze momenty, co powoduje, że się nie nudzi. Ambientowe pasaże krzyżują się z noisowymi, ostrzejszymi fragmentami muzyki. Die Perspektive tworzy dwóch doświadczonych muzyków, których dźwiękowe i nie tylko dokonania mogą sugerować, czego można się spodziewać.

Piotr Komosiński, basista, który nie stroni od wydobywania dźwięków również z innych instrumentów. W swojej przygodzie z muzyką występował w wielu zespołach między innymi: Potty Umbrella, Hotel Kosmos, Ex Usu czy Pankratz. Ma na koncie wiele koncertów, które miały miejsce w różnych zakątkach świata. Z wykształcenia fotograf co sprawia, że muzyka, którą tworzy, staje się bardzo obrazowa. Założyciel grupy fotograficznej B1, z którą wystawia swoje prace w galeriach na terenie całej Polski.

W Projekcie Die Perspektive odpowiedzialny za elektronikę oraz dźwięki wydobyte z instrumentów basowych. Rafał Kołacki gra na instrumentach perkusyjnych, związany z następującymi zespołami: HATI, Innercity Ensemble, Mammoth Ulthana, KUST. Zagrał setki koncertów na całym świecie. Pasjonuje go Field Recording czyli nagrania terenowe. Podróżuje, słucha, nagrywa i tworzy. W projekcie Die Perspektive odpowiedzialny jest za elektornikę i instrumenty akustyczne, które buduje przestrzeń i noise.

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
myriot
My Riot i Alone w Wytwórni
Hellwood
Koncert dla Krwinki w DOMu
gadowski
Artur Gadowski Akustyk Projekt w Scenografii

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*