d4dW czwartek, 18 kwietnia o godz. 20 w Klubie DOM rozpocznie się koncert grupy Dick4Dick. Jako support wystąpi The Abstinents. Bilety kosztują 20/25 zł.

Dick4Dick to muzyczna i performerska grupa założona przez czwórkę przyjaciół z Trójmiasta. Zespół ów wykorzystuje różne gatunki muzyczne, aby tworzyć z nich swój własny język muzyczno- wizualny, a jedynym akceptowalnym aksjomatem w ich działaniu jest zmiana. Nieustanne przeobrażenia stylów muzycznych, wizerunku scenicznego, informacji podawanych na własny temat obrazują pełną swobodę artystycznej wypowiedzi grupy, skutecznie wymykającej się jednoznacznym próbom jej zaszufladkowania. Dick4Dick powstał w 2004 roku i ma na swoim koncie kilka wydawnictw muzycznych i multimedialnych.

W skład zespołu wchodzą obecnie :
Baron Baye (Tomek Ziętek)
Goodboy Khris (Krystian Wołowski)
Great Adaggio (Adam Hryniewicki)
M.Bunio.S (Michał Skrok)

O The Abstinents – Mamy w naszym mieście niezłe garaże, a w jednym z nich siedzą i patrzą w niebo sax, bas, bęben i głos. A każdy z nich to jedyny w swoim rodzaju abstynent. Jeden nie pije, drugi nie pali, trzeci nie chodzi do kościoła, a czwarty się nie onanizuje. Wdzięczni za dobrodziejstwa abstynencji, niosą sobie nawzajem pomoc dźwiękową czego efektem jest radosne uniesienie w postaci wspólnoty muzycznej the Abstinents.

Zobacz także:

D4D w DOMu (foto)

Mitch & Mitch wystąpił w Łodzi Kaliskiej (foto)

L.Stadt i D4D w Łodzi Kaliskiej (foto)

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
kIRk w Fabryce Sztuki
zoltko-zm
Tomasz Żółtko w Teatrze Małym
thecure
The Cure w Atlas Arenie

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*