duviroseW niedzielę, 15 lutego o godz. 15 i 18:30 w Teatrze im. Stefana Jaracza w Łodzi odbędą się pokazy spektaklu Do, Viv i Rose.

Trzy przyjaciółki na scenie i w życiu prywatnym. Studenckie życie, pierwsze miłości, wariackie decyzje. Jak wpływają na ich dalsze życie? Wyjątkowa okazja aby zerknąć „od kuchni” na relacje bratnich dusz na scenie. Kobiet nieprzeciętnych, zabawnych i ciekawych życia. Codzienność ale bez rutyny. Historie pełne śmiechu i wzruszeń. Poruszający, zabawny i bogaty w emocje spektakl o towarzyszkach życia na dobre i złe. „Kiedyś myślałam, że dorastanie razem to nic więcej niż rośnięcie obok siebie, ale teraz wiem, że to, jak rośniesz, w którą stronę – zależy od ludzi, którzy rosną razem z tobą.”

Oto co same Aktorki mówią o spektaklu: Di Viv Rose – To dla nas przedsięwzięcie wyjątkowe, bo naszą motywacją do spotkania się na scenie jest… przyjaźń. Kiedy ponad 15 lat temu poznałyśmy się, byłyśmy na początku dorosłego życia osobistego i zawodowego, zupełnie jak nasze bohaterki. Wtedy zawiązał się miedzy nami rodzaj niemego przyzwolenia na towarzyszenie sobie w życiu. Bez zbędnych deklaracji i wielkich słów stałyśmy się sobie bardzo bliskie. „Poznałyśmy się z Rose szesnaście lat temu, na uniwersytecie. To wtedy ona wybrała mnie i Viv, a my wybrałyśmy ją…”

Obsada: Joanna BRODZIK, Daria WIDAWSKA i Małgorzata LIPMANN

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
nowaklasyka
Nowa Klasyka Europy 2014 – informacje
fot._Marta_Ankiersztejn-13
Pippi Pończoszanka w Ogrodzie Botanicznym
Premiery teatralne – styczeń 2022

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*