pl-LODZ_CZTERECH_KULTUR_logoW sobotę, 31 maja o godz. 20 w Wytwórni rozpocznie się koncert Delicatessen współorganizowany przez klub i Festiwal Łódź Czterech Kultur.

Mamy dla Was 2 podwójne zaproszenia na to wydarzenie. Wystarczy, że wyślecie maila na adres konkurs@plasterlodzki.pl. W treści wpiszecie „Wytwórnia”, w komentarzu napiszecie dlaczego chcecie bilety oraz swoje imię i nazwisko. Zabawę zakończymy w środę (28 maja), o godz. 22. Laureatów konkursu powiadomimy o wygranej drogą mailową. Zaproszenie otrzymają najciekawsze maile. 

Biorąc udział w konkursie znasz jego regulamin


Grupa Delicatessen powstała w Londynie przed czterema laty. Muzyka zespołu jest zwierciadłem dla osobowości jego członków, ich zainteresowań i pasji; a ponieważ muzycy reprezentują środowiska greckie, japońskie, tureckie, francuskie, niemieckie i brytyjskie (sic!), na nudę na scenie z pewnością nie będzie można narzekać. Delicatessen zagrają w Wytwórni popularne i mniej znane utwory w niezwykłych aranżacjach. Zespół Delicatessen przygotował dla naszych gości prawdziwą muzyczną ucztę. Zapraszamy!

W Wytwórni wystąpią:

Duygu Çamurcuoğlu (percussion, vocals)
Jeremy Halliwell (guitar)
Muzmee (violin)
Paressa Daniilidou (accordion, vocals)
Patricia de Mayo (oud, bass, percussion, vocals)
Patrick Wendel (percussion)
Phil Wain (bass)
Seppi Pogadl (percussion)

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
zespol
Widzew Łódź – Korona Kielce (zakończony)
widzew_d_-_legia_warszawa_01_20131113_1611169009
Widzew Łódź – Jagiellonia Białystok (zakończony)
JANULKA3
Janulka, córka Fizdejki w Teatrze Arlekin (zakończony)

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*