defaktoW piątek, 27 stycznia o godz. 20 w Krańcoofce rozpocznie się koncert ekipy Defakto  (Mapet, Erdekson Demon) na którym usłyszycie premierowo materiał z płyty „Inna pora dnia”. Za deckami stanie niezawodny DJ CIDER. Wstęp jest bezpłatny.

Defakto – Wspólny projekt dwóch raperów- Mapeta i Erdeksona oraz producenta – Demona, pochodzących z Łodzi, który powstał w 2013 r. Prywatnie koledzy, przyjaciele od kilkunastu lat, obecni na łódzkiej scenie od końca lat dziewięćdziesiątych. Mapet to członek ekipy NTK, Erdekson tworzył projekt Emenef, a Demon wraz z Łańduchem stworzyli projekt „Dogz and Homiez”.

Owocem współpracy jest debiutancka płyta pt. „Inna pora dnia”, której premiera ma miejsce jesienią 2016 r. Znaleźć na niej można kilkanaście utworów nawiązujących do relacji międzyludzkich, dynamicznie zmieniającej się rzeczywistości i sytuacji na świecie. Do tego trzy utwory koncepcyjne składające się w całość, opowiadające o jednym dniu z życia, o zaskakującej akcji i rozwoju wydarzeń oraz bonusy. Płyta zrobiona jest w klasycznym klimacie i powinna przypaść do gustu koneserom łódzkiej sceny. Gościnnie pojawili się Kliford, Tek (NTK), Antyk, Dra, Towue, F3K oraz DJ’s Goodstuffson i Cider (obaj NTK).

Line-up
* Defakto + DJ CIDER
* MaTek + MaRek – NTK (Nietykalni)
* Konar
* TOWUE + Camel + DJ. Cross Vader
* Zorak – beatbox

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
plakatnf
Nordland Art Festival w Łodzi
six
The Sixpounder w Scenografii
Koncerty w Łodzi – czerwiec 2019

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*