Deep Purple w Atlas Arenie

Polski koncert DEEP PURPLE odbędzie się 12 października 2022 roku w łódzkiej Atlas Arenie. ZAPRASZAMY DO ŁODZI

12 października 2022 roku w łódzkiej Atlas Arenie odbędzie się koncert DEEP PURPLE. Grupa wystąpi w Polsce w ramach trasy „The Whoosh! Tour”, a w roli gościa specjalnego zespołowi towarzyszyć będzie legendarna amerykańska formacja Jefferson Starship.

Deep Purple to prawdziwy fenomen sceny muzycznej, przez wielu zespół ten uznawany jest za najważniejszą grupę w historii muzyki, która współtworzyła takie gatunki jak heavy metal oraz hard rock. Właśnie Deep Purple został wpisany do Księgi Rekordów Guinnessa jako najgłośniejszy zespół świata. Grupa działa już od ponad 50 lat i ma na swoim koncie ponad 100 mln sprzedanych płyt. Deep Purple wydał 21 płyt studyjnych i liczne albumy koncertowe, a utwór „Smoke On The Water’ znalazł się w czołówce 500 najlepszych kompozycji w historii muzyki rockowej.

W sierpniu zeszłego roku ukazał się najnowszy album zespołu „Whoosh!”. Na płycie tej grupa już po raz trzeci połączyła siły z legendarnym producentem Bobem Ezrinem, a całość nagrana została w Nashville. W efekcie czego powstał najbardziej zróżnicowany album, jaki do tej pory razem stworzyli. Wielka muzyczna podróż pod znakiem Deep Purple trwa nadal, a jak nowy materiał      sprawdza się na żywo, przekonać będzie można się już w 2022 roku, zapraszamy!

Więcej informacji:

www.metalmind.com.pl

Metal Mind Productions zaprasza:

Deep Purple

The Whoosh! Tour

+ SPECIAL GUEST:

JEFFERSON STARSHIP

 

12.10.2022 – Łódź, Atlas Arena

Otwarcie bram: 18:30

Start: 20:00

 

Ceny biletów w przedsprzedaży/ w dniu koncertu:

Stojące kat. 1 (płyta) – 190 / 210 zł

Stojące kat. 2 (Golden Circle) – 340 / 360 zł

Siedzące kat. 1 – 285 / 305 zł

Siedzące kat. 2 – 205 / 225 zł

Siedzące kat. 3 – 170 / 190 zł

Bilety już do nabycia na stronach:

shop.metalmind.com.pl, www.eventim.plwww.ebilet.pl, www.biletin.pl,

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *