Decadent Fun Club i Procesor Plus w DOMu

decadentW niedzielę, 18 marca o godz. 20 w DOMU rozpocznie się koncert Decadent Fun Club. Na scenie pojawi się również Procesor Plus. Wstęp wynosi 15 zł.

Decadent Fun Club – Współczesny świat to śmietnik. Żyjemy w rzeczywistości pełnej przyspieszenia i wypaczenia. Być może nieprzypadkowo właśnie w tym momencie doszło do spotkania, w wyniku którego powstał Decadent Fun Club. Ich muzyka to zimny powiew świeżości i odwołanie do najpiękniejszych tradycji w jednym. W ciągu roku zespół wydał trzy single: „Serendipity”, „Glitterball” i “Stardust”. Piosenki można było usłyszeć w stacjach radiowych (m.in. Trójka, Czwórka, Jedynka, Radio Kampus i rozgłośnie regionalne). Powstały także teledyski, które stanowią ważny element komunikatu DFC oraz zyskały uznanie na Yach Film Festival, Berlin Music Video Awards i Cinemaforum. W 2017 roku zespół zagrał serię udanych koncertów, m.in. w studiu im. Agnieszki Osieckiej w Warszawie, podczas benefitu na Paradę Równości w Warszawie, Spring Break Festival w Poznaniu, Europejskich Targów Muzycznych Co Jest Grane 24 oraz pierwszy zagraniczny koncert na Pop-Kultur Festival w Berlinie. Decadent Fun Club jednogłośnie wygrał konkurs Jarocińskie Rytmy Młodych, organizowany w ramach Jarocin Festiwal. Jako zwycięzcy jesienią zagrali serię koncertów u boku Krzysztofa Zalewskiego podczas trasy „Złoto”. W styczniu 2018 Decadent Fun Club otrzymał „Szczotę” – nagrodę muzyczną przyznawaną corocznie przez Annę Gacek i Piotr Stelmacha podczas „Offensywy De Luxe” w Trójce. Zespół został wyróżniony jako „nadzieja roku”. Niebawem ukaże się kolejny singiel i teledysk.

Procesor Plus – Procesor Plus zaistniał w 1999 pierwsze nagrania brzmiały bardziej pod electro 80. Dopiero w 2001 po zakupie sprzetów zaczął robić bardziej agresywną muzykę z nowszymi dźwiękami i bitami. Współpracował z wieloma wykonawcami ,robiąc piosenki dla kliku wokalistek i remixów róznych wykonawców także tworząc swoje inne projekty . Od 2002 wspólpracuje z Kapitanem Nemo. Robiąc do starych hitów z 80 nowe swieże podklady electro popwe. Nagrania PP ukazały się na wielu składankach w kraju i z zagranicą ale również całe albumy wydawane przez niezarejestrowaną wytwórnie ABRec. Oficjalny producent Masskotek. Występuje również w reaktywowanym zespole 19 wiosen którego był współzałożycielem. Ostatnia płyta wydana PP w Trującej Fali czerwcu 2008 „Gen-Era-Tor” zebrala b.dobre recenzje mi.in w Laif magazine. W 2009 projekt na specjalne festiwale pomnożony do sześciu-oosobowego składu Live act PP to taneczne elektro owinięte punkowym pazurem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *