Deathcult, Lucifericon i Black Host w Magnetofonie

W niedzielę, 31 marca o godz. 18:30 w Magnetofonie wystąpią Deathcult, Lucifericon i Black Host. Wstęp 50 zł.

Deathcult – szwajcarska ekipa, która dowodzi, że grając tradycyjny death metal, można być pełnym polotu. Coś zdecydowanie dla fanów oldschoolowych dźwięków, których nie powstydziłyby się takie załogi jak Autopsy, Death czy Possessed. Ich pełna pasji, dzikości i brudu muza rozniesie nasz klub na strzępy, a Was pozostawi dogorywających pod sceną. W dorobku Szwajcarów znajduję się m.in. pełny album „Beasts of Faith”, który zagościł w wielu rankingach podsumowujących 2016 r.

Lucifericon – na polu blackened death metalu niewiele kapel może im dorównać w pokazywaniu, że ten gatunek daleki jest do wyeksploatowania. W ich muzyce słuchać echa takich legend jak Celtic Frost czy Asphyx. Jednocześnie jednak potrafią wykreować niezwykle złowrogi klimat, na co liczymy podczas łódzkiego koncertu. Ta pochodząca z Holandii załoga ma na koncie m.in. rewelacyjne przyjęty pełniak „Al​-​Khem​-​Me” z 2018.

Black Hosts – maniacy oldschoolowych klimatów. Nieślubne dziecko KATa i Sodom, choć o ojcostwo podejrzewa się m.in. Destruction czy Iron Angel. Młodzieńczy spontan, który z pewnością rozniesie nasz klub na strzępy!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *