Dawid Kwiatkowski w Sukcesji

Koncert_Dawida_Kwiatkowskiego_w_CH-R_SukcesjaOdkrycie 2013 roku, artysta, który szturmem zdobył polską scenę muzyczną i setki tysięcy fanów w całym kraju. Jego debiutancki album 9893 zyskał status złotej płyty na trzy tygodnie przed premierą, a krążek Pop&Roll pokrył się platyną. Dawid Kwiatkowski wystąpi w Sukcesji już 2 kwietnia o godzinie 18:00, promując swój album Element trzeci. Wstęp na koncert jest bezpłatny, a po nim, wokalista znajdzie czas dla swoich fanów, pozując do zdjęć oraz podpisując płyty.

Dawid Kwiatkowski to jedno z największych odkryć ostatnich lat, w swojej rozwijającej się karierze wydał cztery albumy, sprzedał ponad 80 tysięcy płyt, zagrał ponad 250 koncertów, a jego trasa w 2016 roku liczy kolejne 80. Ostatni krążek Element trzeci już zyskał status złotej płyty. Podczas swojego koncertu w Sukcesji Dawid wykona m.in. utwory z ostatniej płyty, jak i hity „Jak zapomnieć”, „Biegnijmy”, „Na zawsze”, „Nie zmienisz mnie”.

Dwudziestolatek w ciągu trzech lat swojej kariery zdobył liczne nagrody oraz nominacje muzyczne, do najważniejszych należy MTV EMA 2014 dla Najlepszego Polskiego Wykonawcy oraz Najlepszego Wykonawcy Europy Wschodniej, która zaprowadziła go aż na galę MTV w Glasgow z nominacją Najlepszego Artysty Na Świecie. Dawid na stałe współpracuje z Fundacją Mam Marzenie, gdzie spełnia marzenia młodych podopiecznych.

Dawid Kwiatkowski wystąpi w Sukcesji 2 kwietnia (sobota) o godzinie 18:00. Bezpłatny godzinny koncert odbędzie się na poziomie -1 przy fontannach. Po występie wokalista będzie podpisywać swój najnowszy album Element trzeci. Znajdzie również czas dla swoich wiernych fanów, pozując do zdjęć oraz rozdając autografy.

– Zbliżający się wielkimi krokami koncert topowego artysty, Dawida Kwiatkowskiego, to odpowiedź na liczne zapytania młodzieży odwiedzającej Sukcesję i nasz profil na Facebooku. Gwarantujemy, że muzycznych doznań w naszym Centrum będzie coraz więcej! Sukcesja to miejsce nie tylko z szeroką ofertą zakupową, ale również rozrywkową, która jest niezwykle różnorodna. Dobry film z niesamowitymi efektami w kinie Helios, towarzyska gra w kręgielni Sky Bowling, czy ćwiczenia w siłowni Fit Fabric to nie wszystko. Co tydzień organizujemy niepowtarzalne wydarzenia skierowane zarówno do dzieci, młodzieży i dorosłych Klientów  Sukcesji. Przykładem są m.in. musicalowe ferie z ASM, wystawa plakatów do filmów Krzysztofa Kieślowskiego, czy Dziecięca Akademia Sukcesji z Łódzkim Domem Kultury – mówi Dyrektor Marketingu CH-R Sukcesja, Krystyna Lewenfisz-Kulesza.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *