dawid_kwiatkowskiW sobotę na rynku Manufaktury już od rana będzie można spotkać rozentuzjazmowane nastolatki – to fanki Dawida Kwiatkowskiego, idola i bożyszcza tłumów. Ma 250 tys. fanów na Facebooku i blisko 200 tys. obserwujących na Instragramie. Również kanał w serwisie YouTube bije rekordy popularności: materiały video obejrzano ponad 40 milionów razy! A jego kanał subskrybuje 150 tys. osób.

Te fakty oraz liczby pokazują ogromną siłę Dawida i jego fanów oraz udowadniają zaangażowanie i miłość nastolatków do charyzmatycznego wokalisty. Na forach „Kwiatonators”, bo tak o sobie mówią miłośnicy (przede wszystkim miłośniczki) Dawida, można przeczytać, że na sobotni koncert do Manufaktury zjadą fanki z całej Polski.

Ten niepozornie wyglądający 19-latek jest obecnie jednym z najpopularniejszych Polaków. W ciągu dwóch lat sprzedał ok. 50 tys. płyt, jako pierwszy krajowy artysta otrzymał Złotą Płytę przed premierą albumu (debiutancki „9893”), a kolejne jego wydawnictwo („Pop&Roll”) pokryło się platyną, również dwa tygodnie przed wejściem na rynek sprzedaży… Dawid zagrał jak dotąd ponad 150 koncertów, od początku tego roku trwa trasa, promująca drugi album wokalisty.

Każdy z koncertów Dawida Kwiatkowskiego jest wielkim, dokładnie przygotowanym show, na którym możemy podziwiać artystę oraz jego świetnych muzyków. Tym bardziej, że wszystkie koncerty grane są 100% live. Przekonają się o tym wszyscy, którzy przyjdą na rynek Manufaktury w sobotę o godz. 18.

Wcześniej, od godz. 13 scenę opanują tancerze Egurrola Dance Studio. Na scenie wystąpią znani i lubiani finaliści programu „You Can Dance – Po prostu tańcz!” – Paulina Przestrzelska, Klaudia Sadło, Artur Golec i Włodek Kołobycz, a w energetycznych układach zaprezentują się dzieci z zespołów Egurrola Dance Studio – aktualni Mistrzowie Świata i Europy. Dodatkowo zaplanowano taneczne gry, zabawy, konkursy z wyjątkowymi nagrodami oraz roztańczone pokazy mody marki Dance Store by Egurrola.

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
peterjbirch
Peter J. Birch w Z innej beczki
cbb
CBB Ensemble w Lokalu
crunkband
Crunk i Freepost w King of Music

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*