dasmoonW niedzielę, 13 listopada o godz. 21 w DOMu rozpocznie się koncert formacji Das Moon. Poza nimi na scenie pojawi się Administratorr Electro. Bilety kosztują 20/25 zł.

DAS MOON – Czołowy zespół na polskiej scenie electro-alternativ-pop. Potężna dawka syntezatorów z domieszką nowofalowego brzmienia gitar i surowych instrumentów perkusyjnych oraz hipnotyzujący głos Daisy K.‎, wokalistki i poetki. Zespół kończy prace nad swoją trzecią płytą „Dead” której ukazanie przewidywane jest na początku 2017r. Podczas koncertu zespół zaprezentuje swoje najlepsze utwory z pierwszych dwóch płyt oraz fragmenty zapowiadanego nowego krążka.

ADMINISTRATORR ELECTRO – Trio powołane do życia w 2013 r. przez Bartosza „Administratorra” Marmola, który poza realizowaniem się w macierzystej formacji kontynuuje współpracę z Lesławem (Komety) przy projekcie „Piosenki o Warszawie”. Zespół czerpie inspiracje z bogatej tradycji muzyki rockowej i alternatywnej elektroniki. Koncert odbywa się w ramach promocji najnowszego krążka „Ziemowit”.

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
IMG_2903
Kamil Bednarek w Wytwórni
bracken
Phillip Bracken w Scenografii
ostr2
O.S.T.R. w Bedroomie

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*