intrygaDuże niebezpieczeństwo czyha nad serwerami na całym świecie. Groźny haker próbuje dostać się do zawartości wszystkich komputerów. Wiadomo, że działa na zlecenie podziemnej organizacji, a jego kryjówka mieści się… w Łodzi! Głównym celem ataku hakerskiego jest łódzki Infosys Poland.

Możliwe, że da się temu zapobiec, pod warunkiem rozszyfrowania skomplikowanych kodów i zapisków znajdujących się w kryjówce hakera. W związku z tym, Infosys Poland poszukuje chętnych, którzy pomogą rozwikłać skomplikowane zagadki i zapobiec rozprzestrzenieniu się wirusa.

To oczywiście najgorszy scenariusz, a prawda jest taka, że Infosys Poland świętuje swoje 10. urodziny i zaprasza do wzięcia udziału w zabawie. Razem z Tkalnią Zagadek, Piotrkowską 217 i agencją Linkleaders stworzono nowy projekt – pokój Intryga. Darmowy Escape Room działa do 30 września. Liczba miejsc jest ograniczona, wstęp wolny, a zapisać można się przez stronę: tkalniazagadek.pl/pokoje-zagadek/lodz/ Pokój zagadek, a właściwie intrygująca kryjówka hakera mieści się w pomieszczeniu piwniczym przy Piotrkowskiej 217.

Dołącz do naszej Intrygi, świętuj 10 lat Infosys Poland w Łodzi, a przy okazji zostań agentem tropiącym zbrodnie i zadbaj o bezpieczeństwo w sieci!

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
Kultura odporna
18maja_007
Festiwal ERŁO – Podziemia (foto)
kompozycje
Kompozycje kwiatowe w Ośrodku Propagandy Sztuki (foto)

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*