Daria Zawiałow w Wytwórni

W niedzielę, 31 marca o godz. 19, w ramach trasy Helsinki Tour, w Wytwórni wystąpi Daria Zawiałow.

Daria Zawiałow przebojem weszła na polski rynek fonograficzny w 2017 roku, kiedy to ukazał się jej singiel promujący debiutancki album „A Kysz!”. „Malinowy Chruśniak” zwojował listy przebojów, programy telewizyjne i wywołał olbrzymie zainteresowanie wśród branży muzycznej i dziennikarzy. Płyta szybko pokryła się złotem, a artystka zaczęła gromadzić podczas swoich koncertów prawdziwe rzesze wiernych fanów, wyśpiewujących wraz z nią wszystkie teksty piosenek. Daria pojawiała się nie tylko w najlepszych polskich klubach muzycznych, ale także podczas największych letnich festiwali, takich jak choćby Open’er Festival, Orange Warsaw Festival, Enea Spring Break Poznań, Jarocin Festiwal czy Kraków Live Festival. Nadchodzącą płytę promują single „Nie dobiję się do ciebie” oraz „Szarówka”.

To jednak nie wszystko. Wraz z trasą Helsinki Tour ruszyła akcja charytatywna zatytułowana „Kundel Bury”. Pomysł powstał dzięki scenariuszowi do klipu „Szarówki”, a swoją nazwę wziął od utworu z pierwszej płyty Darii zatytułowanego właśnie „Kundel Bury”.

Inicjatorami pomysłu są członkowie fan clubu artystki, którzy nie mogąc pozostać obojętnymi na los psiaków zdecydowali się zorganizować zbiórkę dla potrzebujących braci mniejszych z lokalnych schronisk podczas koncertów w każdym mieście, na całej trasie koncertowej Helsinki. Nie inaczej będzie w łódzkiej Wytwórni.

Zachęcamy do wzięcia udziału w akcji, przyniesienia karmy oraz koców przed koncertem i wrzucenia ich do specjalnie oznakowanego kartonu znajdującego się w naszym klubie. Zebrane podarki zostaną dostarczone do łódzkiego schroniska dla zwierząt.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *