Daria Zawiałow w Wytwórni (zakończony)

W niedzielę, 31 marca o godz. 19, w ramach trasy Helsinki Tour, w Wytwórni wystąpi Daria Zawiałow. Mamy dla Was 1 podwójne zaproszenie na to wydarzenie.

Wyślijcie maila na adres konkurs@plasterlodzki.pl W temacie maila wpiszecie „Zawiałow”, w treści maila podajcie swoje imię i nazwisko, również imię i nazwisko osoby towarzyszące, a także napiszecie dlaczego chcecie pójść na koncert, również z powodu RODO dodacie formułę „wyrażam zgodę na jednorazowe przetwarzanie danych przez Fundacja Na Rzecz Wspierania Kultury Plaster Łódzki i przekazanie moich danych Klubowy Wytwórnia – imienia i nazwiska wyłącznie w celu organizacji konkursu”. Zabawę zakończymy 28 marca godz. 22. Laureata konkursu powiadomimy o wygranej drogą mailową. Zaproszenie otrzymają autorzy najciekawszych odpowiedzi.

konkurs zakończony, zaproszenie otrzymała osoba, której mail rozpoczyna się od dorotka.ple..

Biorąc udział w konkursie znasz jego regulamin

aneks do regulaminu dot. RODO

Dotyczy rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).

Strona Plaster Łódzki, jak również prowadząca ją Fundacja Na Rzecz Wspierania Kultury bez potrzeby nie przekazuje żadnych danych osobowych podmiotom trzecim i nie wykorzystuje ich w innym, niż organizacja powyższego konkursu. Ze względu na organizację konkursu Plaster Łódzki musi jednorazowo przekazać dane – imię i nazwisko organizatorowi koncertu – Klubowi Wytwórnia. Po przekazaniu danych dane pozyskane z konkursu zostaną usunięte.

Daria Zawiałow przebojem weszła na polski rynek fonograficzny w 2017 roku, kiedy to ukazał się jej singiel promujący debiutancki album „A Kysz!”. „Malinowy Chruśniak” zwojował listy przebojów, programy telewizyjne i wywołał olbrzymie zainteresowanie wśród branży muzycznej i dziennikarzy. Płyta szybko pokryła się złotem, a artystka zaczęła gromadzić podczas swoich koncertów prawdziwe rzesze wiernych fanów, wyśpiewujących wraz z nią wszystkie teksty piosenek. Daria pojawiała się nie tylko w najlepszych polskich klubach muzycznych, ale także podczas największych letnich festiwali, takich jak choćby Open’er Festival, Orange Warsaw Festival, Enea Spring Break Poznań, Jarocin Festiwal czy Kraków Live Festival. Nadchodzącą płytę promują single „Nie dobiję się do ciebie” oraz „Szarówka”.

To jednak nie wszystko. Wraz z trasą Helsinki Tour ruszyła akcja charytatywna zatytułowana „Kundel Bury”. Pomysł powstał dzięki scenariuszowi do klipu „Szarówki”, a swoją nazwę wziął od utworu z pierwszej płyty Darii zatytułowanego właśnie „Kundel Bury”.

Inicjatorami pomysłu są członkowie fan clubu artystki, którzy nie mogąc pozostać obojętnymi na los psiaków zdecydowali się zorganizować zbiórkę dla potrzebujących braci mniejszych z lokalnych schronisk podczas koncertów w każdym mieście, na całej trasie koncertowej Helsinki. Nie inaczej będzie w łódzkiej Wytwórni.

Zachęcamy do wzięcia udziału w akcji, przyniesienia karmy oraz koców przed koncertem i wrzucenia ich do specjalnie oznakowanego kartonu znajdującego się w naszym klubie. Zebrane podarki zostaną dostarczone do łódzkiego schroniska dla zwierząt.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *