Daniel Hertzov & Crew w Żarty Żartami (zakończony)

danielhW niedzielę, 10 września o godz. 20 w Żarty Żartami wystąpi Daniel Hertzov & Crew. mamy dla Was jedno zaproszenie na to wydarzenie.

Wystarczy, że wyślecie maila na adres konkurs@plasterlodzki.pl. W temacie maila wpiszecie „Daniel”, w treści maila podacie swoje imię i nazwisko. Bilet otrzyma pierwsza osoba, która zgłosi się do konkursu. Zabawę zakończymy 8 września o godz. 21, powiadomimy o wygranej drogą mailową.

Biorąc udział w konkursie znasz jego regulamin

„Looking Glass” to album, który powstał w efekcie współpracy Daniela Hertzova – amerykańskiego wokalisty i kompozytora rosyjsko-żydowskiego pochodzenia – z polskimi muzykami: Szymon Burnos (Tomasz Chyła Quintet, Algorhythm), Marcin Gałązka (Tymon Tymański), Przemek Bartoś (The Fruitcakes), Tomasz Koper (Świetlicki). Płyta zawiera dziesięć autorskich utworów, łączących tradycję amerykańskiego folku, new wave i alternatywnego country. Materiał zbliżony jest do estetyki właściwej muzyce lat 70. (Steely Dan, Paul Simon, Carol King, John Lennon, Lou Reed, Elvis Costello), jak i specyfiki produkcji współczesnych songwriterów (Glen Hansard, Jeff Tweedy, T Bone Burnett, awangarda związana z Captured Tracks). Jak zaznacza Hertzov, utwory powstawały przez wiele lat i stanowią zbiór większości jego doświadczeń.

Daniel Hertzov – Trust the river – feat. Natalia Przybysz

Daniel Hertzov – Looking glass

Koncert: 20:00
Wstęp: 10 zł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *