Daniel Bloom w Wytwórni (zakończony)

bloomW sobotę, 27 lutego o godz. 20 w łódzkiej Wytwórni wystąpi Daniel Bloom. Mamy dla Was dwa podwójne zaproszenia na to niezwykłe wydarzenie.

Wystarczy, że wyślecie maila na adres konkurs@plasterlodzki.pl. W temacie maila wpiszecie „Bloom”, w komentarzu napiszecie dlaczego chcecie bilety. Zabawę zakończymy 25 lutego o godz. 22, powiadomimy o wygranej drogą mailową. Zaproszenia otrzymają najciekawsze maile.

Biorąc udział w konkursie znasz jego regulamin

konkurs zakończony, zaproszenia otrzymały osoby, których maile rozpoczynają się od: upawl… stawin…

Daniel Bloom, producent muzyki elektronicznej i filmowej, któremu uznanie przyniosły ścieżki dźwiękowe do filmów Jacka Borcucha – „Wszystko co kocham”, „Nieulotne” czy „Tulipany” (nagrana wspólnie z Leszkiem Możdżerem, za którą artyści otrzymali nominację do Orłów). Przez lata z Józefem Skrzekiem, Stevem Schroyderem (ex-Tangerine Dream), Władysławem Komendarkiem tworzył muzykę improwizowaną w międzynarodowym projekcie Ricochet Gathering. Jesienią 2015 roku, nakładem Warner Music Poland ukazał się jego nowy solowy album producencki zatytułowany „Lovely Fear”. Na płycie wokalnie udzielili się Mela Koteluk, Gaba Kulka Iwona Skwarek z zespołu Rebeka, Marsija, Jon Scotfiled i Tomek Makowiecki.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *