okudzawa_frontW niedzielę, 21 kwietnia o godz. 14:15 w Teatrze Małym rozpocznie się spektakl Dał Ci Bóg koniec wojny w prezencie połączony z promocją wydanej płyty z tego przedstawienia.

Mamy dla Was konkurs, w którym możecie zdobyć powyższą płytę, a także zdobyć dwa bilety w promocyjnej cenie 20 zł każdy. Wystarczy, że wyślecie maila na adres konkurs@plasterlodzki. W temacie maila wpiszecie „Mały”, w komentarzu napiszecie dlaczego chcecie płytę. Zabawę zakończymy w sobotę (20 kwietnia), o godz. 21. Laureata konkursu powiadomimy o wygranej drogą mailową. Zaproszenie otrzyma najciekawszy mail.

Biorąc udział w konkursie znasz jego regulamin

konkurs zakończony

Dla Okudżawy Bułata urodzonego 9 maja 1924 roku, który w dniu ogłoszenia końca II wojny światowej wstępował w stan zwyczajowej dorosłości… To zwieńczenie dwóch dróg, dwóch losów – człowieka i historii. Bo człowiek ma historie swą, a historię czas tworzy. I tak biegną lekkim truchtem wespół – obok siebie. Człowiek i historia. Co on zrobił takiego, że życie Jego równolegle z wojną musiało się zwlec? Nie ma już wojny tej strasznej. Są inne, ciągle i znów. Ale tamtej nie ma już dawno. I Bułata Okudżawy już nie ma wśród nas, bo czas mu minął bezpowrotnie. Została pamięć, jak zawsze… Zostały wspomnienia hekatomby, co odłożone w człowieku musiały dać ujście poecie. Słowem i pieśnią. A, że blisko nam i razem obok życie płynie – Rosjanie i Polacy… to ulotnie wygadajmy od czasu do czasu, wynucimy z siebie te słowa, i melodie , te wspomnienia westchnień, uśmiechów i łez. Z refleksją i zapatrzeniem w czas miniony. Różny i różnoraki. Do bólu szczery, prawdziwy, uczciwy. Bo warto, bo trzeba. Po ludzku. Po prostu….

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
laboratorium
Laboratorium szalonych naukowców (zakończony)
sawblade2013
Sawblade w Luce (zakończony)
facetoface4
Weekend w New Yorku (zakończony)

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*