4noc111W czwartek, 26 kwietnia w dziewieciu łodzkich klubach zagra aż trzydzieści jeden zespołów. Weź udział w zabawie i wybierz najlepszą kapelę naszego przeglądu. Wspomożesz zarówno grupę, jak i samą imprezę. Przypomnijmy – rok temu w plebiscycie zwyciężyło Suploid przed Origami i Rolling Cathouse.

Wyślij SMS pod numer 71051 o treści NOC.numerzespołu, gdzie numer to:

1 – Alegorya
2 – And more
3 – Carpet Mushrooms
4 – Concrete Hills
5 – ConsFEARacy
6 – Damian Popławski i Mateusz Wodnicki
7 – Halo Of Lies
8 – HammerHed
9 – Inny & Versus
10 – Jane Doe
11 – Joter & Baniol
12 – Klawo
13 – Klinika Syndykat
14 – Kombinat
15 – Kręcioł & Antyk
16 – Lemur Band
17 – Magister Ninja
18 – Nośność Stropu
19 – Origami
20 – Poza Kontrolą
21 – Przerywnik
22 – Rambo Jet
23 – Redson & Kazet
24 – Rolling Cathouse
25 – Shell Shock
26 – Sjón
27 – Souldust
28 – Sounds of Silence
29 – Tattva
30 – Ted Nemeth
31 – Tres Botellas de la Leche
32 – Uno Memento

Głosowanie trwa od 26 kwietnia (czwartek) 18:00 do 6 maja (niedziela) 23:59. Koszt jednego SMS-a wynosi 1 zł plus vat.

Głosujący mają szansę zdobyć podwójne zaproszenie do kina Cytryna, a zwycięzki zespół zagra podczas imprezy promującej Łódzką Listę Przebojów – termin koncertu przewidywany jest na jesień br. lub/i podczas Piątej Łódzkiej Nocy Muzyki.

Więcej o Czwartej Łódzkiej Nocy Muzyki – foto i wideo relacja

REGULAMIN

1.
Niniejszy regulamin (zwany dalej „Regulaminem”) określa ogólne warunki głosowania na zespołu grające podczas Trzeciej Łódzkiej Nocy Muzyki za pomocą SMS-ów lub maili.

2.
Organizatorem Czwartej Łódzkiej Nocy Muzyki w serwisie Plaster Łódzki jest: Kaktoos sp. j., plac Hallera 5/3a, 03-464 Warszawa. Ww. organizator odpowiada za konkursy i plebiscyty autorskie ogłaszane w serwisie (w których jest fundatorem Nagród) i dołącza do nich właściwy regulamin.

3.
Regulamin podany jest do publicznej wiadomości na stronie internetowej Organizatora www.plasterlodzki.pl

4.
Osoba biorąca udział w Głosowaniu (zwana dalej „Uczestnikiem”) wyraża  zgodę na zastosowanie wszystkich postanowień Regulaminu.

5.
Uczestnikiem jest każda pełnoletnia osoba fizyczna która wyśle na numer podany przez Organizatora, to jest 71051, prawidłową wiadomość SMS zawierającą głosowanie na jeden z zespołów uczestniczących w Głosowaniu w dniu wysłania wiadomości SMS.

6.
Za prawidłową wiadomość uznaje się wiadomość posiadającą następujący  format: noc.XX gdzie XX to numer przydzielony konkretnemu zespołowi. Numer ten jest podawany do publicznej wiadomości na stronie  www.plasterlodzki.pl

7.
Termin głosowania trwa od 26 kwietnia 18:00 do 6 maja 23:59.

8.
Uczestnik może wysłać dowolną liczbę wiadomości SMS.

9.
Koszt wysłania jednej wiadomości SMS na wskazany w pkt 5 numer wynosi 1 zł plus vat i pobierana jest przez operatora obsługującego niezależnie od poprawności treści tej wiadomości.

10.
Organizator po odebraniu wiadomości SMS uczestniczących w głosowaniu dokonuje obliczeń w celu ustalenia pozycji zespołu. O pozycji decyduje liczba wiadomości SMS wskazujących w treści dany zespół.

11.
Uczestnicy biorący udział w głosowaniu SMS biorą udział w konkursie z nagrodami – niespodziankami.

12.
Nagrodę otrzymuje osoba, której SMS był najbliższy pierwszej pełnej godziny, w której wysłano najwięcej SMS podczas głosowania.

13.
Uczestnictwo w Głosowaniu jest możliwe za pośrednictwem sieci polskich operatorów telefonii komórkowej obsługiwanych przez Polska Telefonia Cyfrowa Sp. z o.o., Polska Telefonia Komórkowa Centertel Sp. z o.o., Polkomtel S.A., P4 Sp. z o.o. i innych, zarówno w systemie prepaid, jak i postpaid (abonamentowym).

14.
Wysłanie przez Uczestnika wiadomości SMS jest równoznaczne ze złożeniem przez niego oświadczenia, iż wyraża on zgodę na postanowienia niniejszego Regulaminu.

15.
Organizator dołoży wszelkich starań w celu zapewnienia prawidłowego przebiegu Głosowania.

16.
Organizator nie ponosi odpowiedzialności za działania operatorów lub dostawców usług telefonicznych przy pomocy których Uczestnik wysłał lub próbował wysłać wiadomość SMS w celu uczestnictwa w Głosowaniu.

17.
Organizator zastrzega sobie prawo zmiany postanowień Regulaminu w każdy czasie ze skutkiem natychmiastowym.

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
26092012_047
Origami i Wieszak w ŚFK (foto)
IMG_3596
Pali się w Stereo Krogs (foto)
DSC_3485_1
Koniec Świata w Scenografii (foto)
1 Komentarz

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*