a2011-03-05_19-33-12W sobotni wieczór miłośników kabaretów ściągnęły do Piwnicy Artystycznej „Przechowalnia” kabarety Czesuaf i Widelec. Wspólnie przygotowali program artystyczny i zaprezentowali przed łódzką publicznością.

  
Podzielony na kategorie program łączył skecze obu kabaretów. Podczas niektórych wystąpień grupy również prezentowały się wspólnie np. gdy dokonywali improwizacji na tematy zaproponowane przez publikę. Kabarety ani na chwilę nie zwalniały tempa pokazując skecz za skeczem starając się jak najbardziej rozbawić publikę. Niestety podczas tej bitwy kabaretowej wielkich salw śmiechu nie było, a niektóre żarty były przestarzałe, jednak można było także odnaleźć kilka wyjątkowo zabawnych scenek, dlatego publika szybko nie wychodziła z sali domagając się bisu.

Kabaret Czesuaf najbliższy występ ma zaplanowany na 23 marca w Poznaniu, zaś Kabaret Widelec 6 marca w Kielcach oraz 22 marca w Białymstoku.

 
Czesuaf z Widelcem w PrzechowalniCzesuaf z Widelcem w Przechowalni Czesuaf z Widelcem w Przechowalni Czesuaf z Widelcem w PrzechowalniCzesuaf z Widelcem w Przechowalni
Czesuaf z Widelcem w Przechowalni Czesuaf z Widelcem w Przechowalni Czesuaf z Widelcem w Przechowalni
Czesuaf z Widelcem w PrzechowalniCzesuaf z Widelcem w Przechowalni Czesuaf z Widelcem w Przechowalni Czesuaf z Widelcem w Przechowalni
Czesuaf z Widelcem w Przechowalni Czesuaf z Widelcem w Przechowalni

 

Zobacz także:

 

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
moscoww
Jezioro Łabędzie – Moscow City Ballet (foto)
IMG_5259
Tuwim Julek w Muzeum Książki Artystycznej (foto)
DSC_2501_DxO
Sukces uczniów szkoły baletowej w Ogólnopolskim Konkursie Tańca im. W. Wiesiołłowskiego

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*