Czesław Śpiewa w Wytwórni (zakończony)

_MG_9229W sobotę,  9 maja o godz. 20 w Wytworni wystąpi Czesław Śpiewa. Bilety kosztują 50/60 zł. Mamy dla Was dwa podwójne zaproszenia na to wydarzenie.

Wystarczy, że wyślecie maila na adres konkurs@plasterlodzki.pl. W temacie maila wpiszecie „Czesław”, w treści podajcie swoje imię i nazwisko, a także napiszecie dlaczego chcecie pójść na koncert. Zabawę zakończymy w czwartek (7 maja), o godz. 22. Laureata konkursu powiadomimy o wygranej drogą mailową. Zaproszenie otrzyma autor najciekawszej odpowiedzi.

Biorąc udział w konkursie znasz jego regulamin

konkurs zakończony, zaproszenia otrzymują osoby, których maile rozpoczynają się od izabella… mariusz.b…, zostali o tym fakcie poinformowani

Wiosną 2015 roku zespół wyruszy w trasę promującą najnowszą autorską płytę „Księga Emigrantów. Tom 1”; wydawnictwo miało premierę w październiku 2014 roku. Artyści poruszają trudny temat emigracji.

„Księga Emigrantów. Tom I” zespołu Czesław Śpiewa mówi, jak trudno nam kochać Polskę, ale też o tym, jak łatwo bez tej miłości nam się pogubić. To płyta o marzeniach i realiach, o pragnieniach i ich weryfikacji przez codzienność.

Zobacz także:

Czesław śpiewa Miłosza w Wytwórni (foto)

Czesław Mozil w Empik Manufaktura (foto)

Czesław Śpiewa i Agite Drive Ensemble w Manufakturze (foto+wideo)

Czesław Śpiewa w Dekompresji (foto)

Czesław Śpiewa w Wytwórni (foto)

Lao Czesław Tour w Dekompresji (foto)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *