DSC_2738_DxO

W czwartek, 1 grudnia o godz. 20:30 w Wytwórni rozpocznie się koncert Czesława Mozila. Bilety: przedsprzedaż: ulgowe: 50 zł, normalne: 55 zł. W dniu koncertu: ulgowe: 55 zł, normalne: 60 zł.

Mamy dla Was 2 podwójne zaproszenia na to wydarzenie. Wystarczy, że wyślecie maila na adres konkurs@plasterlodzki.pl. W treści wpiszecie „Czesław”, w komentarzu maila napiszecie dlaczego chcecie bilety oraz swoje imię i nazwisko, a także UWAGA!! imię i nazwisko osoby towarzyszącej. Zabawę zakończymy 30 listopada, o godz. 21. Laureatów konkursu powiadomimy o wygranej drogą mailową. Zaproszenie otrzymają najciekawsze maile. 

Biorąc udział w konkursie znasz jego regulamin

konkurs zakończony, zaproszenia otrzymały osoby, których maile rozpoczynają się od piotr.k… i agneskab…

Za jurorem popularnego talent show stoją absolwenci Royal Danish Music Academy i Rhythmic Music Conservatory, których muzyka jest wypadkową nietuzinkowych żartów i biograficznych anegdot każdego z nich. W koncertowym repertuarze Czesław Śpiewa, poza piosenkami z najnowszej płyty, znajdą się także przeboje z dwóch poprzednich krążków zespołu – „Debiut” i „Pop” –  oraz dorobek pierwszego zespołu Czesława Mozila – Tesco Value.

Muzycy zabiorą słuchaczy w zwariowaną podróż do krainy finezyjnych dźwięków tanga, popu, folku i awangardy, używając przy tym szerokiej gamy instrumentów. Szklane dzwoneczki, rozmaite dęciaki, akordeony i ukulele to tylko kilka elementów spośród wielu trybików tej muzycznej machiny. Zespół ma na koncie prawie 13 milionów wyświetleń pierwszego, wielkiego hitu „Maszynka do Świerkania”, który podbił listy przebojów, zdobywając m.in. pierwsze miejsce na liście radiowej „Trójki”.

Pierwszy  album „Debiut” sprzedał się w nakładzie blisko 100 tysięcy , a kolejny –  „Pop” – pokrył się  podwójną Platyną . Ostatni, bardzo dobrze przyjęty przez krytyków muzycznych album „Czesław Śpiewa Księga Emigrantów cz.1”  również zbliżył się do statusu Złotej Płyty.

Czesław Śpiewa zdobył również uznanie polskich krytyków muzycznych, otrzymując 15 nominacji do Fryderyków, nagród polskiej branży muzycznej, mając na koncie trzy zdobyte statuetki. Do tej pory zespół zagrał ponad 800 koncertów w Polsce i za granicą m.in. na Roskilde Festival ,  OFF Festival, Męskie Granie.

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
Kino Kobiet w Kinie Helios (zakończony)
2012-12_najlepsze_filmy_406_20zl
ENEMEF: Noc Najlepszych Filmów 2012 (konkurs zakończony)
cytryna
Bilety do Cytryny (zakończony)

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*