BLISKO SIEBIE. TAŃCE PRZYTULAŃCE – warsztaty ruchowe dla dzieci w wieku 2-5 lat z rodzicami

data: 2, 16 czerwca 2022 (czwartek)

Godzina: 16:00- 17:00

miejsce: sala warsztatowa Fabryki Sztuki

wiek uczestników: 2-5 lat z rodzicami lub dorosłymi opiekunami

czas trwania: 1 godzina

prowadzenie: Małgorzata Lipczyńska

koszt: 20 zł za dziecko za pojedynczy dzień warsztatowy

zapisy: warsztaty@fabrykasztuki.org

 

Będziemy się… przytulać. Przytulanie to bliskość, bezpieczeństwo, ukojenie. I dobra zabawa. Będziemy się też turlać, skakać, łaskotać (tylko ci, którzy lubią) i pisać sobie palcem po plecach. Sprawdzimy, w jaki sposób można stać się samolotem, zrobić z taty wóz strażacki a z mamy naleśnika – wszystko poprzez ruch i zabawę. Warsztat zakłada aktywny udział dzieci i opiekunów. Prosimy o zabranie wygodnego stroju i gotowość do fikołków i kontaktu z podłogą! Pod koniec warsztatu planowana jest chwila z książką.

Małgorzata Lipczyńska – aktorka, tancerka, trenerka, animatorka kultury. Prowadzi warsztaty taneczne, teatralne i edukacyjne w Polsce i za granicą dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Od kilku lat współpracuje z Uniwersytetem Warszawskim, prowadząc zajęcia teatralne w Instytucie Kultury Polskiej. Absolwentka studiów podyplomowych „Porozumienie bez Przemocy wg M. Rosenberga” w Collegium Civitas w Warszawie. W pracy zawodowej żywo zainteresowana możliwościami i potencjałem ciała ludzkiego, budzeniem jego świadomości oraz przełamywaniem barier i lęków. W zajęciach z dziećmi i dorosłymi swoją uwagę koncentruje na swobodnej ekspresji, bezpiecznej bliskości fizycznej i radości jaką daje dotyk i kontakt z drugim człowiekiem.

Ze względu na specyfikę zajęć prosimy aby na każde dziecko przypadał jeden dorosły.

MIEJSKI BADYLARZ – rodzinne warsztaty ogrodnicze dla dzieci od lat 6 i dorosłych

data: 4, 25 czerwca 2022 (sobota)

godzina: 12:00-13:30

miejsce: podwórko Art_Inkubatora lub sala warsztatowa Fabryki Sztuki w łodzi, ul. Tymienieckiego 3

wiek uczestników: dzieci od lat 6, młodzież, dorośli

czas trwania: 1,5 godziny

prowadzenie: Janusz Adam Biedrzycki

koszt: 25 zł za uczestnika za pojedynczy warsztat

zapisy: warsztaty@fabrykasztuki.org

 

Tworzenie wertykalnych ogrodów.

Na najbliższych zajęciach Miejskiego Badylarza, zajmiemy się budową Ogrodu wertykalnego.

Będziemy budować zieloną ścianę z kwiatów i ziół, stworzymy koncepcję pionowego zielonego

ogrodu, który otuli ściany Fabryki Sztuki. Wykorzystamy materiały recyklingowe. Poznamy krok po

kroku działania, które pozwolą nam stworzyć własne ogrody wertykalne na osiedlowych balkonach

czy przydomowych tarasach. Wykorzystamy umiejętności majsterkowicza i wiedzę ogrodniczą – takie

ogrody – potrafią zmienić wygląd nawet najbardziej zaniedbanych miejsc, przy okazji dają relaks

tłumiąc hałas i oczyszczając powietrze.

 

Wiszące ogrody

Nauczymy się prostych wiązań makramowych, by móc zawiesić w przestrzeni nasz ogród. Do budowy wiszących ogrodów wykorzystamy recyklingowe ciekawe materiały, jak butelki pet, kartony po mleku, stare garnki itd. Finałem warsztatu będzie własna kompozycja kwiatowa, która każdy według planu będzie mógł posadzić we własnoręcznie wykonanej wiszącej doniczce.

ZAPOTRZEBOWANIE:

 Ciekawe pojemniki, stare doniczki, garnki, duże butelki pet, kartony po mleku, puszki.

 

Janusz Adam Biedrzycki – Biedrzycki – aktor, tancerz, choreograf, reżyser, instruktor teatralny. Absolwent Wydziału Humanistycznego ze specjalizacją Kulturoznawstwo, folklorystyka, etnologia, teatrologia i filmoznawstwo na Uniwersytecie Marii Curie Skłodowskiej w Lublinie. Absolwent Zarządzania kulturą Instytutu Teorii Literatury, Teatru i Sztuk Audiowizualnych Uniwersytetu Łódzkiego. Współzałożyciel i członek Stowarzyszenia Teatralnego CHOREA. Uczestnik kursu „Pedagog w Teatrze” organizowanego przez Instytut Teatralny im. Zbigniewa Raszewskiego w Warszawie. Współpracował między innymi z: Nettheatre w Lublinie oraz Teatrem Lalki i Aktora „Pinokio” w Łodzi, z Teatrem A3 w Warszawie. Związany z Fabryką Sztuki i Art_Inkubatorem w Łodzi. Autor choreografii spektakli: „Koguty Borsuki i inne Kozły” reż. Iga Załęczna, „Upadek Psycho Somatic Gaym” reż. Magdalena Paszkiewicz Teatru CHOREA, „Studium o Hamletach” realizowanym przy współpracy Akademią Teatralną im. A. Zelwerowicza w Warszawie. Pomysłodawca i reżyser projektu „Brzydal” – cyklu warsztatów zakończonych spektaklem tanecznym. Stypendysta Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w latach 2010 i 2014 oraz Urzędu Miasta Łodzi w latach 2013 i 2017. Pomysłodawca i reżyser projektów: „Vidomi” i „Ciemność. To co jest ukryte” – cykli warsztatów teatralnych zakończonych spektaklami z udziałem osób niewidomych i słabowidzących. Reżyser spektaklu „Rój. Sekretne życie społeczne”. Współtwórca podręcznika „Trening fizyczny aktora – od działań indywidualnych do zespołu” we współpracy z Łódzką Szkołą Filmową, przy wsparciu IMIT. Pomysłodawca i realizator cyklu warsztatów interdyscyplinarnych „Laboratorium Kreatywnego Działania”, Lider i prowadzący grupę młodzieżową działającą przy Teatrze CHOREA od 2013-2021 r.

 

SOBÓTKI RĘCZNE – rodzinne warsztaty plastyczne dla dzieci w wieku 6-10 lat wraz z opiekunami

data: 4 czerwca 2022 (sobota)

godzina: 15:00-17:00

miejsce: sala warsztatowa Fabryki Sztuki w Łodzi, ul. Tymienieckiego 3

wiek uczestników: dzieci w wieku 6-10 lat wraz z rodzicami lub dorosłymi opiekunami

czas trwania: 2 godziny

prowadzenie: Jola Królicka

koszt: 35 zł za dziecko za pojedynczy warsztat

zapisy: warsztaty@fabrykasztuki.org

UWAGA!

Na warsztaty prosimy o założenie wygodnego stroju i wygodnego obuwia na zmianę.

Weekendowe rodzinne zajęcia, adresowane do dzieci w wieku 5-10 lat oraz ich opiekunów. Dajemy „śmieciom” nowe życie, uczymy patrzenia na nie w kreatywny sposób. W trakcie warsztatów zespoły tworzą prace plastyczne na zaproponowany temat, z wykorzystaniem różnorodnych materiałów, począwszy od rzeczy z recyklingu (plastikowe butelki, pudła kartonowe, folie, tkaniny), przez tworzywa naturalne (kije, patyki, wiklina), aż po przedmioty codziennego użytku (sitka, lejki, kosze, miotły, łyżki), czy elementy konstrukcyjne (kółka, rury, taśmy, sznurki). Projekty nie wymagają od uczestników wyjątkowych zdolności plastycznych ani manualnych, nie używamy narzędzi (poza nożyczkami). Zajęcia pozwalają dzieciom spojrzeć na zwykłe przedmioty z zupełnie innej perspektywy, uczą twórczego myślenia oraz dają możliwość stworzenia czegoś niezwykłego wspólnymi siłami, przy czym opiekunowie tylko wspierają działania dzieci. To one są tu głównymi wykonawcami.

Jola Królicka – artystka, plastyczka, pedagożka, realizatorka wielu scenografii do koncertów i eventów, rysowniczka. Zajmuje się rękodziełem artystycznym, prowadzi edukacyjno-integracyjne warsztaty plastyczne dla dzieci i młodzieży pełnosprawnej i z niepełnosprawnościami. Prowadzi zajęcia plastyczne dla dzieci i młodzieży w Poleskim Ośrodku Sztuki w Łodzi oraz rodzinne, międzypokoleniowe warsztaty plastyczne w ramach programu „Twórcze Warsztaty w Fabryce Sztuki w Łodzi”. Jako ilustratorka współtworzy program TVP pt. „Supełkowe ABC” skierowany do dzieci niedosłyszących. Autorka scenografii do spektakli „Żarty Teatralne” (2018), „Miasto” (2019), „Rój. Sekretne życie społeczne” (2019), „iGeneration?” (2020), „Sklep z dobrym humorem” (2021), zrealizowanych w Teatrze CHOREA. 

KRAV MAGA – warsztaty ruchowe dla dzieci w wieku 6-9 lat oraz 10-13 lat

data: 8, 15, 22, 29 czerwca 2022 (środa)

godzina: 18:00-19:00 (6-9 lat), 19:00-20:00 (10-13 lat)

miejsce: sala warsztatowa Fabryki Sztuki w Łodzi, ul. Tymienieckiego 3

wiek uczestników: dzieci w wieku 6-9 lat oraz 10-13 lat

czas trwania: 1 godzina

prowadzenie: Elina Toneva

koszt: 25 zł za dziecko za pojedynczy warsztat / 80 zł za dziecko za cztery warsztaty – karnet ważny przez 1,5 miesiąca od daty wystawienia

zapisy: warsztaty@fabrykasztuki.org

UWAGA!

Na warsztaty prosimy o założenie wygodnego stroju sportowego i wygodnego sportowego obuwia na zmianę.

Zapraszamy na zajęcia ruchowe „Krav Maga” przeznaczone dla dzieci. Podczas zajęć będziemy biegać, skakać i turlać się. Pokażemy też jak za pomocą systemu Krav Maga można używać swojego ciała jako narzędzia do samoobrony – jak i czym uderzać, jak i gdzie kopać, jak wywracać się bezpiecznie. Trening zakończymy rozciąganiem i wyciszeniem.

Elina Toneva – urodzona w Sofii (Bułgaria) pieśniarka, aktorka Teatru CHOREA. Wykładowczyni ruchu scenicznego i śpiewu w Szkole Filmowej w Łodzi. Wieloletnia instruktorka walki wręcz Krav Maga. Absolwentka łódzkiej Akademii Sztuk Pięknych. Profesjonalnie zajęła się śpiewem w Gardzienicach, podejmując współpracę z „Orkiestrą Antyczną”, (projekt muzyczno-badawczy Tomasza Rodowicza i Macieja Rychłego, będący kreatywną rekonstrukcją muzyki Antycznej Grecji). Od początku istnienia Teatru CHOREA jest współtwórcą i wykonawczynią muzyki w większości spektakli i projektów muzycznych Teatru. Jest jednym z liderów programów edukacyjnych i warsztatowych zespołu, prowadząc indywidualnie i zespołowo zajęcia z aktorami, muzykami, tancerzami i instruktorami teatralnymi oraz ze wszystkimi, którzy lubią śpiew i ruch, zarówno w Polsce jak i w wielu krajach Europy i świata. Jej warsztaty cieszą się dużym zainteresowaniem, dzięki jej charyzmatycznej osobowości, dużemu doświadczeniu pedagogicznemu oraz profesjonalnemu łączeniu elementów ruchu fizycznego, ćwiczeń i zabaw rytmicznych oraz wymagających pieśni tradycyjnych.

 

CERAMIKA – warsztaty ceramiczne dla dzieci i młodzieży w wieku 9-15 lat

data: 12 czerwca 2022 (niedziela)

godzina: 12:00-14:00

miejsce: sala warsztatowa Fabryki Sztuki w łodzi, ul. Tymienieckiego 3

wiek uczestników: dzieci i młodzież w wieku 9-15 lat

czas trwania: 2 godziny

prowadzenie: Elina Toneva

koszt: 45 zł za uczestnika za pojedynczy warsztat

zapisy: warsztaty@fabrykasztuki.org

UWAGA!

Na warsztaty prosimy o założenie wygodnego stroju, który można pobrudzić i wygodnego obuwia na zmianę.

Podczas warsztatów, przy użyciu różnych technik ceramicznych, stworzymy niewielkie przedmioty dekoracyjne: figurki, miseczki, wazoniki do zasuszonych kwiatów, lub osłonki na doniczki. Będziemy korzystać z gliny samoutwardzalnej, różnych poręcznych narzędzi do fakturowania i obróbki ceramicznych prac. Podczas zajęć ukształtujemy nasze prace, będziemy je dekorować, malować i zabezpieczać lakierem.

Elina Toneva – urodzona w Sofii (Bułgaria) pieśniarka, aktorka Teatru CHOREA. Wykładowczyni ruchu scenicznego i śpiewu w Szkole Filmowej w Łodzi. Wieloletnia instruktorka walki wręcz Krav Maga. Absolwentka łódzkiej Akademii Sztuk Pięknych. Profesjonalnie zajęła się śpiewem w Gardzienicach, podejmując współpracę z „Orkiestrą Antyczną”, (projekt muzyczno-badawczy Tomasza Rodowicza i Macieja Rychłego, będący kreatywną rekonstrukcją muzyki Antycznej Grecji). Od początku istnienia Teatru CHOREA jest współtwórcą i wykonawczynią muzyki w większości spektakli i projektów muzycznych Teatru. Jest jednym z liderów programów edukacyjnych i warsztatowych zespołu, prowadząc indywidualnie i zespołowo zajęcia z aktorami, muzykami, tancerzami i instruktorami teatralnymi oraz ze wszystkimi, którzy lubią śpiew i ruch, zarówno w Polsce jak i w wielu krajach Europy i świata. Jej warsztaty cieszą się dużym zainteresowaniem, dzięki jej charyzmatycznej osobowości, dużemu doświadczeniu pedagogicznemu oraz profesjonalnemu łączeniu elementów ruchu fizycznego, ćwiczeń i zabaw rytmicznych oraz wymagających pieśni tradycyjnych.  

DZIECIAKI TEŻ RYSUJĄ KOMIKSY – warsztaty tworzenia postaci i historyjek rysunkowych

data: 18 czerwca 2022 (sobota)

Godzina: 11:00- 12:45

miejsce: sala warsztatowa Fabryki Sztuki

wiek uczestników: 7-12 lat

czas trwania: 1 godzina 45 minut

prowadzenie: Justyna Osiecka

 koszt: 25 zł za dziecko za pojedynczy dzień warsztatowy

zapisy: warsztaty@fabrykasztuki.org

 

Na każdym spotkaniu jest omawiane jedno zagadnienie związane z tworzeniem historii rysunkowych, a efektem końcowym całego cyklu będzie stworzenie postaci i historii z jej udziałem oraz zakomponowanie całości do wybranego przez uczestnika formatu i przedstawienie gotowej historii na papierze.

Początek każdego spotkania będzie poprzedzony:

  1. a) mini wykładem i serią inspirujących materiałów, które będą miały za zadanie pomóc

i otworzyć uczestników na twórczą pracę;

  1. b) krótkim zadaniem rysunkowym, mającym przygotować do głównego tematu zajęć.

Na warsztatach uczestnicy będą pracować indywidualnie, a ich praca będzie na bieżąco omawiana.

 

Justyna Osiecka – ukończyła Architekturę i Urbanistykę na Politechnice Łódzkiej, kursy: “Komiks i preprodukcja filmów i gier” na Akademii Sztuk Pięknych w Łodzi oraz UX/UI designer. Pracowała m.in. jako architekt w Holandii w SLA Bureau, w Oddziale ds. Estetyki Miasta w Biurze Architekta Miasta Łodzi. Tworzy ilustracje, artbooki, od 2021 r. rozwija własną markę Pet and Others. Ma na swoim koncie kilkanaście nagród z zakresu projektowania architektonicznego, designu i projektowania graficznego m.in. nagrodę Prezydenta Miasta Łodzi za pracę dyplomową “Rewitalizacja obszarów zabytkowych i ochrona zabytków miasta Łodzi 2011”, 1 i 2 nagrodę za plakaty dla Dolnośląskiego Festiwalu Architektury i 2 nagrodę na plakat do konkursu organizowanego przez Centrum Sztuki Współczesnej Elektrownia w Radomiu, 1 nagrodę za projekt stojaka rowerowego “Rowerem do kultury. Gdańsk 2016”, wyróżnienie w międzynarodowym konkursie Jasnowidze 2018 r. na projekt książki dla dzieci za jeden z najlepszych projektów edycji. Jest finalistką programu “Startupy w Łodzi 2020”, gdzie przedstawiła pomysł na krótkie historyjki komiksowe.

 

Warsztat dofinansowany z Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

 

HULAJ DUSZA- multisensoryczny plac zabaw dla dzieci najmłodszych w wieku od 6 miesięcy do 6 lat

data: 19 czerwca 2022 (niedziela)

Godzina: 11:00- 12:10

miejsce: sala warsztatowa Fabryki Sztuki lub podwórko

wiek uczestników: 6 miesięcy – 6 lat z opiekunami

czas trwania: 70 minut

prowadzenie: Hulaj Dusza/ Karolina Radzikowska

 koszt: 45 zł za dziecko za pojedynczy dzień warsztatowy

zapisy: warsztaty@fabrykasztuki.org

 

Multisensoryczny, mobilny plac zabaw Hulaj Dusza to niezapomniana wyprawa do krainy różnorodnych faktur, dźwięków, kolorów i kształtów. Podczas spotkań warsztatowych dzieci będą mogły cieszyć się kontaktem z różnorodnymi bodźcami stymulującymi wszystkie zmysły. Czekać na nie będą wyspy wypełnione po brzegi substancjami, materiałami, takimi jak: kisiel, makarony, zboże, masy mączne, księżycowy piasek, ciecz nienewtonowska i wiele innych, w pięknych, bajkowych aranżacjach. Każda wyspa to inna historia, inny pomysł na stylizację, dzięki czemu dzieci co chwilę odkrywają coś nowego.

Wyróżnia nas dbałość o szczegóły, kreatywność w tworzeniu aranżacji, dopasowywanie się do pór roku, oczekiwanej tematyki, okoliczności z aranżacją- wyposażeniem placu zabaw.

Podczas zabawy na terenie multisensorycznego placu zabaw będzie obecnych 2 animatorów. Ich zadaniem jest zachęcanie dzieci do wspólnego hulania, wykonywanie doświadczeń lub mas plastycznych według przepisów (ciastoliny, kaszoliny, slime’y, itp.)

Dzieci na terenie naszego placu zabaw powinny przebywać z opiekunami, którzy dbają o ich bezpieczeństwo.

 

 

ASHTANGA JOGA – cykliczne warsztaty jogi dla młodzieży od 16 roku życia i dorosłych

Grupa początkująca (Vinyasa):

data: 8, 15, 22 czerwca 2022 (środa)

godzina: 16:30-17:30

Grupa średniozaawansowana (PSP – Pierwsza Seria Prowadzona, znajomość przynajmniej połowy Pierwszej Serii Ashtangi)

data: 6, 13, 20 czerwca 2022 (poniedziałek)

godzina: 18:00-19:30

Mysore (Praktyka własna pod okiem nauczyciela)

data: 7, 8, 10, 14, 15, 17, 21, 22 czerwca 2022 (wtorek, środa, piątek)

godzina 8:30-10:30

miejsce: sala warsztatowa Fabryki Sztuki w łodzi, ul. Tymienieckiego 3

wiek uczestników: młodzież od 16 roku życia i dorośli

prowadzenie: Maja Caban / Nataradża – joga i masaż

koszt:

– pojedyncze zajęcia prowadzone (poniedziałki i środy) – 30 zł od uczestnika

– pojedyncze zajęcia Mysore (wtorki, środy i piątki) – 30 zł od uczestnika

– karnet (4 wejścia) – 110 zł

– karnet (8 wejść) – 180 zł

– karnet (12 wejść) – 230 zł

– zajęcia indywidualne (60 minut) – 100 zł

– zajęcia indywidualne (4 wejścia) – 320 zł

– karnety można wykorzystać w ciągu 4 tygodni od daty zakupu

zapisy/informacje: nataradza.joga@gmail.com

facebook: https://www.facebook.com/Nataradża-joga-i-masaż-113153530860847

UWAGA!

Fabryka Sztuki i Teatr CHOREA nie prowadzą zapisów, ani nie przyjmują opłat za udział w warsztatach.

Wszelkich informacji dotyczących warsztatów, rezerwacji miejsc oraz sposobu opłaty, udziela prowadząca warsztaty – Maja Caban, pod adresem: nataradza.joga@gmail.com, lub https://www.facebook.com/Nataradża-joga-i-masaż-113153530860847.

Na warsztaty prosimy o założenie wygodnego stroju oraz o przygotowanie maty do ćwiczeń.

Ashtanga Vinyasa Yoga to dynamiczna forma jogi, w której asany poprzeplatane są Vinyasami, czyli harmonijnymi sekwencjami, łączącymi ruch z oddechem. Ruch w rytmie oddechu powoduje wytwarzanie ciepła w ciele ćwiczącego, co sprzyja poceniu się oraz intensywnemu oczyszczaniu organizmu i uwalnianiu nagromadzonych toksyn, zarówno w powierzchniowych warstwach podskórnej tkanki tłuszczowej jak i w głębokich warstwach mięśni i narządów wewnętrznych. Praktykując Ashtangę, oczyszczamy ciało oraz trenujemy wytrzymałość, siłę̨ i koncentrację umysłu. Podczas cyklicznych zajęć w Fabryce Sztuki w Łodzi będziemy uczyć się całej Pierwszej Serii, zwanej Joga Chikitsa.

Maja Caban – tancerka, aktorka, performerka, nauczycielka Ashtanga Jogi. Członkini Stowarzyszenia Teatralnego CHOREA, gdzie poza pracą artystyczną odpowiada także za produkcję spektakli i koncertów, prowadzenie projektów edukacyjnych i społecznych oraz planowanie i pozyskiwanie funduszy. Zajmuje się pracą z ciałem i tańcem od 5 roku życia, począwszy od tańca ludowego w Zespole Pieśni i Tańca Ludowego „Harnam” przez klasykę, po taniec współczesny, kontakt improwizację i tango argentyńskie. Praktykuje Ashtanga Jogę skupiając się na aspekcie terapeutycznym, równomiernym rozwoju ciała, zapobieganiu kontuzjom oraz odnajdywaniu harmonii między ciałem a umysłem. Zajmuje się również hawajskim masażem świątynnym Lomi Lomi Nui.

 

WAŻNE INFORMACJE:

 

Wszelkie zapytania dotyczące Twórczych Warsztatów w Fabryce Sztuki w Łodzi prosimy kierować na adres: warsztaty@fabrykasztuki.org.

 

* Czerwcowe Twórcze Warsztaty w Fabryce Sztuki w Łodzi:

– Odbywają się w Fabryce Sztuki w Łodzi, ul. Tymienieckiego 3.

– Jeżeli miejsce ulegnie zmianie, będziemy o tym informować uczestników na bieżąco.

– Fabryka Sztuki zastrzega sobie możliwość zmiany formuły warsztatów ze stacjonarnych na warsztaty online, a także do zmiany terminu lub odwołania wybranych warsztatów, w zależności od stanu sytuacji epidemiologicznej w kraju.

 

* Udział w warsztatach jest płatny:

– Cennik każdego warsztatu podany jest w zarówno w miesięcznym harmonogramie warsztatów, jak również w opisie każdego wydarzenia.

– Osoby posiadające Kartę Dużej Rodziny oraz Kartę Łodzianina mogą skorzystać ze zniżki w wysokości 5 zł za udział w pojedynczych warsztatach. Powyższej zniżce nie podlegają karnety oraz udział w warsztatach Ashtanga Jogi, prowadzonych przez Maję Caban (Nataradża – joga i masaż).

– Płatność za udział w warsztatach przyjmujemy gotówką, przed rozpoczęciem wydarzenia.

– Płatność za udział w warsztatach można również przelać na konto Fabryki Sztuki w Łodzi: 66 1050 1461 1000 0090 8161 3359 – W tytule przelewu należy umieścić tytuł warsztatu, datę warsztatu oraz imię i nazwisko uczestnika / opiekuna.

– Prosimy o przesłanie potwierdzenia przelewu na adres: warsztaty@fabrykasztuki.org.

– W przypadku rezygnacji z udziału w warsztatach, Fabryka Sztuki nie zwraca przelanej opłaty.

– Nadawca przelewu będzie mógł wykorzystać opłatę w późniejszym terminie, na poczet udziału w kolejnych Twórczych Warsztatach w Fabryce Sztuki.

 

* Na warsztaty konieczna jest rezerwacja miejsc:

 

– Zapisy na warsztaty prowadzi Teatr CHOREA, od poniedziałku do piątku, w godzinach 12:00-18:00:

– mailowo: warsztaty@fabrykasztuki.org,

– telefonicznie: +48 506 103 207.

 

– Nie prowadzimy zapisów w weekendy (soboty i niedziele) oraz w dni świąteczne.

– System rezerwacji miejsc zamykamy o godzinie 18:00, w dniu poprzedzającym wydarzenie, a na wydarzenia sobotnie, niedzielne i poniedziałkowe system rezerwacji miejsc zamykamy w poprzedzający je piątek o godzinie 18:00.

 

– W mailu prosimy podać tytuł warsztatu, datę warsztatu i dane uczestników:

– w przypadku warsztatów rodzinnych i warsztatów dla dzieci i młodzieży: imię, nazwisko i wiek dziecka oraz imię i nazwisko dorosłego opiekuna/rodzica,

– w przypadku warsztatów dla dorosłych: imię, nazwisko i wiek uczestnika.

– Prosimy uczestników o informowanie nas o zmianie lub odwołaniu rezerwacji, najpóźniej do godz. 18:00 w dniu poprzedzającym wydarzenie.

– Nie przyjmujemy zgłoszeń na kolejne wydarzenia, od osób, które nie uprzedzają nas o odwołaniu rezerwacji.

 

* Twórcze Warsztaty „Ashtanga Joga”:

– Fabryka Sztuki i Teatr CHOREA nie prowadzą zapisów, ani nie przyjmują opłat za udział w warsztatach.

– Udział w tych warsztatach jest płatny.

– Zapisy na warsztaty prowadzi Maja Caban / Nataradża – joga i masaż:

– mailowo: nataradza.joga@gmail.com,

– za pośrednictwem Facebooka: https://www.facebook.com/Nataradża-joga-i-masaż-113153530860847.

– Osoby, które prześlą zgłoszenie udziału w warsztatach (na adres: nataradza.joga@gmail.com, lub https://www.facebook.com/Nataradża-joga-i-masaż-113153530860847) w odpowiedzi otrzymają informacje dotyczące sposobu opłaty oraz uczestnictwa w wydarzeniu.

Program dofinansowano z Urzędu Miasta Łodzi.

 

 

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
Łódzki Luwr w remoncie. Trwają prace wykończeniowe w pałacowych wnętrzach
Spacerownik_grafika_do_mailingu
Spacerownik teatralny – Łódzkie teatry za kurtyną historii
firefighter_combat
Firefighter Combat Challenge

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*