Czekoladowo w Lutym

1czeko_logo_FINAL_Small2W lutym Plaster Łódzki rozpoczął współpracę z klubem Czekolada. Raz w tygodniu organizujemy konkurs, w których zdobyć możecie wejściówki na „czekoladowe” imprezy.

Audiopleasue, Hot Czoklat i Kicz Party – Piłkarski Poker, to wydarzenia które Wam polecamy. Informacje o nich znajdziecie poniżej. Aktualnych konkursów szukajcie tutaj. Zapraszamy do zabawy.

 

 


Data: 6.02  / Sobota:

Impreza: AUDIOPLEASURE

DJ’s: CARBO (Łódż), DUDEKK (Mono Bar Warszawa)

Start: 21.00

DJ Dudekk, koneser dobrego stylu, spec od niebanalnych dźwięków. Marka na warszawskiej scenie klubowej. Dzisiaj głównie znany z dj’skich wyczynów i artystycznych wariacji w MONO Barze, gdzie pełni funkcje rezydenta i kaowca.

Ale z muzyką związany niemal od początku lat dziewięćdziesiątych. Już wtedy czuł potrzebę przełamywania muzycznych konwencji, grając w zespołach alternatywnych, a następnie – w 1996 roku – zakładając jeden z pierwszych polskich zespołów acid jazzowych „Krik Trim”. Grupa zdobyła wiele wyróżnień, grała koncert za koncertem – w kraju i za granicą – a w 2000 roku zmieniła skład i przyjęła nową nazwę „Łąki Łan”.

Zespół święci tryumfy do dziś, jednak w międzyczasie Dudekk zdecydował się podjąć kolejne wyzwania – wciągnął go świat winyli i muzyki klubowej. Jego świeży, house’owy styl został szybko dostrzeżony przez warszawską publiczność, dzięki czemu Dudekk gościł w najbardziej renomowanych stołecznych klubach. Po tych sukcesach poszedł za ciosem, w 2001 roku otworzył kultową już dzisiaj Organzę, a następnie kreował jej atmosferę muzyczną i artystyczną. Klub szybko stał się centralnym punktem na nocnej mapie Warszawy, co otworzyło przed Dudkkiem nowe wyzwania twórcze. Największym okazało się otworzenie kolejnego lokalu. To przedsięwzięcie powtórzyło sukcesy pierwszego – otwarte w 2002 roku Labo ponownie zatrzęsło warszawskim życiem nocnym, wkraczając w błyskawicznym tempie do elity stołecznych klubów. W rozkręcaniu nowych miejsc stał się niedościgniony – do dziś powoływał do życia takie miejsca jak DJ’s Bar Mosquito czy Amnezja oraz wspierał artystycznie m.in. Żuraw Bistro Klub i Iguana Lounge.

Dziś jego pasja to MONO BAR (wystartowało w 2006r). Dzięki staraniom Dudkka klub przepełnia ferment twórczy. Organizowane przez niego imprezy cykliczne, takie jak Jam Session, Fly By Music, czy Life Is Life, to świeży powiew muzyczny na warszawskiej scenie. Zapraszani przez Dudkka artyści ze wszystkich stron świata tworzą oryginalny klimat – czasem imprezowego szału, czasem leniwego lounge. Wieczorami lokal rozbrzmiewa dźwiękami płynącymi zarówno z winyli, jak i żywych instrumentów. Od house’u, przez electro, funk, hip-hop, soul, po acid jazz. Od początku istnienia klubu Dudkkowi udało się ściągnąć do niego takie gwiazdy jak: Till West & DJ Delicious, Syke’N’Sugarstarr, Dax Riders, Sergio Flores, Global DeeJays, DJ Yass,  Tutto Matto, Jamie Lewis, Major Boys, Mad’House, Demon, Mr Oizo, James Hillard, TLP, Joey Negro, Grant Nelson, INAYA DAY, COSMO VITELLI, HOLY GHOST,   i wielu innych.

Jednak Dudekk to nie tylko organizator, ale także – a może nawet przede wszystkim – jeden z najbardziej rozpoznawanych stołecznych DJ-ów. Swój styl określa jako 21st Century Disco, Electro Funk & Soulfull, albo, jak kto woli – Twisted Disco z elementami klimatów ST.Tropez. Jego muzyka na samym początku ograniczała się do Funku, Old School Disco i Acid Jazzu. Obecnie zajmuje się szeroko pojętym gatunkiem house, od brzmień etnicznych, przez funk, disco, soulfull, dochodząc do najnowszych trendów w muzyce electro i indie rock. Grał w najbardziej renomowanych klubach w całym kraju, jest też często zapraszany na imprezy za granicą.

06.02_DJ_DUDEKK2

Z zamiłowania do dobrej, nastrojowej muzyki posiada dużą bibliotekę gatunków: Lounge, Jazz, NuJazz oraz ChillOut, którą wykorzystuje do projektowania muzycznych backgroundów, które możecie usłyszeć w wielu restauracjach, klubach oraz na pokazach mody.

Juz od dwó lat wystepuje na największych polskich festiwalach Heineken Opener 2008, Heinken Opener 2009, Coke Live Music Festiwal  2008 i 2009. Jako jeden z dwóch polskich artystów miał okazje zagrać na oficjalnym after show party po koncercie Madonny wraz z dj’em Enferno, który popełnił muzyke do trasy królowej pop.

Data: 11.02 / Czawartek:

Impreza: HOT CZOKLAT

DJ’s: 600 VOLT (Warszawa)

Start: 21.00

Hot Czoklat czyli gorący czwartek w rytmach R&B, Funky, soul, Black Music. Możesz być pewien/pewna wyjątkowego wieczoru i wyjątkowych doznań w atmosferze luksusu i dobrej muzyki. Zasmakuj tego wyjątkowego stanu. Poczuj moc gorącej, rozkosznej zabawy w każdy czwartek w Klubie Czekolada.

HOT_CZOKLAT_11.02_DJ_600VOLT

Data: 19.02 / Piątek:

Impreza: KICZ PARTY – PIŁKARSKI POKER

DJ’s: DOMIN (Czekolada Łódż), CARBO (Łódż)

Start: 21.00

Nadeszła nowa era szkolenia kadry piłkarskiej! Jeżeli zawsze chciałeś mieć żonę jak Beckham lub po prostu grać jak Ronaldo, ale jakoś po drodze było Ci bardziej na imprezę, teraz mamy rozwiązanie. Oficjalne zgrupowanie piłkarskich imprezowiczów zbliża się wielkimi krokami!!! Dla mistrza strzelców barowych mamy przepocona koszulkę przez samego Beckhama.  Zaczynamy 19 lutego w piątek w klubie Czekolada o 21. A to jeszcze nie wszystko – nie będzie wcale łatwo. Czekają Cię jak co piątek w Czekoladzie „podwójne kłopoty”. Między 22:00 a 24:00 za jeden dowolny produkt kupiony w barze, drugi taki sam otrzymasz free!!!

Dress code: Piłkarskie stroje, gwizdki, szaliki i inne atrybuty prosto z meczu mile widziane…

Data: 25.02 / Czwartek:

Impreza: HOT CZOKLAT

DJ’s: BLEQ (Wielkie Joł, Kraków)

Start: 21.00

Hot Czoklat czyli gorący czwartek w rytmach R&B, Funky, soul, Black Music. Możesz być pewien/pewna wyjątkowego wieczoru i wyjątkowych doznań w atmosferze luksusu i dobrej muzyki. Zasmakuj tego wyjątkowego stanu. Poczuj moc gorącej, rozkosznej zabawy w każdy czwartek w Klubie Czekolada.

Dj Bleq – Przygodę z muzyką rozpoczął w wieku 6 lat w szkole muzycznej, w której spędził prawie 8 lat. Niestety, a może i na szczęście 🙂 nie został światowej klasy muzykiem…

Jednak z pewnością lata zajęć z rytmiki, gry na instrumentach czy słuchania klasyki samoistnie przełożyły się na gramofony, oraz szybki rozwój umiejętności djskich. Pierwszą imprezę zagrał w styczniu 2004 roku. Wtedy to właśnie rozpoczął współpracę z ekipą Dirty-Hustlaz INC. Pół roku później wraz z producentem i DJ’em Pat Patentem został rezydentem krakowskiego klubu Frantic, od tego momentu gra regularnie kilka imprez w tygodniu, na terenie prawie całej Polski. W 2007 r dołączył do wytwórni Wielkie Joł. Supportował takie gwiazdy jak Method Man, Redman czy Xzibit.

25.02_DJ_BLEQ

Jego repertuar to bardzo szeroki, ale starannie dobrany przekrój muzyki. Jak sam mówi – ” To co gram – to IMPREZA, MOJA SELEKCJA I MÓJ STYL!!!”

Oprócz imprezowych klasyków, usłyszymy przede wszystkim dużo newschoolowego r’n’b, soul, funk, rap. Oczywiście nie zapomina o nieśmiertelnym klasycznym funk, disco czy oldschool pop. Masę remixow, mash-up, zawsze usłyszycie również, coś ” z innej beczki”. Wszystko w postaci bardzo dynamicznego oraz płynnego mixu.  Większość imprez, gra z pozostałą czołówką party- dj’ów przez co nieustannie pracuje nad nowymi pomysłami i patentami, które wyróżniają go spośród innych..

Ten ex-koszykarz jest chyba najwyższym DJ’em w kraju. Nie trudno go zauważyć – nawet, gdy nie stoi za gramofonami. Spotkać go można w wielu miejscach Polski. Gra naprawdę bardzo często, przez co ma na koncie wypracowaną niemalże do perfekcji rutynę, oraz grube setki udanych imprez.

/foto i info. mat. pras.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *