14 sierpnia o godz. 19 w Artkombinacie Scena Monopolis zobaczymy koncert Czarno-białe ślady.

„Czarno-białe ślady” to projekt, który powstał w 2013 r. z okazji kolejnej smutnej rocznicy odejścia Grzegorza Ciechowskiego. Koncert odbył się przy ul. Mysiej 3 w Warszawie w niegdysiejszej siedzibie cenzury. Występ został na tyle ciepło przyjęty, że… „Czarno-białe ślady” trwają już ponad siedem lat, a początkowo dwuosobowy skład – Jacek Bończyk, Zbigniew Krzywański – powiększył się o Kubę Nowaka. W październiku 2020 r., na zaproszenie dziennikarza Kamila Wicika, w Radiu Gdańsk odbył się intymny koncert, który najpierw został zarejestrowany, a teraz ukazuje się na płycie. Na wydawnictwie wypełnionym nowymi i akustycznymi interpretacjami przebojów Republiki.

„Zagraliśmy zamknięty, wręcz intymny koncert, sprawiając sobie przyjemność występu w świetnym miejscu, w otoczeniu zawodowych realizatorów, prezentując nowe wersje znanych republikańskich utworów. Ale w szczególny sposób dotarło też do nas, że każdy przekaz czy artystyczna wiadomość, muszą mieć możliwość dotarcia do odbiorcy. Potrzebujemy tej relacji jak tlenu. A pozbawieni jej pozwalamy na zadawanie zbyt wielu bezradnych pytań o sens naszej drogi. Zapis i przebieg tej sesji nagraniowej poleciał w radiowy eter i pozostaną na tej płycie. Zawsze warto zostawić po sobie jakieś ślady.” – opowiadają muzycy.

CZARNO – BIAŁE ŚLADY | 14 SIERPNIA 2021 | GODZINA 19:00
BILETY W CENIE 100 ZŁ, w przedsprzedaży 85 zł (do 1 sierpnia)
BILETY NA: https://scena-lodz.vectorsoft.pl/MSI/Default.aspx?event_id=129&typetran=0&returnlink=%7e%2fmvc%2fpl%3fsort%3dFlow%26date%3d2021-08-14

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
WUGO w New Yorku
Taste The Music w Atlas Arenie
DSC03445_Kopiowanie
Dick4Dick w DOMu

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*