plakat20171W sobotę, 25 lutego o godz. 14 i 17, a także dzień później w godz. 12 i 16 w Łodzi zobaczymy spektakle Cyrku Zalewskich. Namiot cyrkowy pojawi się przy Wyszyńskiego / Armii Krajowej. Mamy dla Was 2 bezpłatne wejściówki na każdy ze spektakli – jeden bilet pozwala na wejście osoby dorosłej i dziecka do lat 10.

Wystarczy, że wyślecie maila na adres konkurs@plasterlodzki.pl. W temacie maila wpiszecie „Cyrk”, w komentarzu napiszecie dlaczego chcecie bilety, a także podacie datę spektaklu, która Was interesuje. Zabawę zakończymy 23 lutego o godz. 22, powiadomimy o wygranej drogą mailową. Zaproszenia otrzymają najciekawsze maile.

Biorąc udział w konkursie znasz jego regulamin

konkurs zakończony, zaproszenia otrzymały osoby, których maile rozpoczynają się od jakub.19… dareki… aniaa2… zmud…

Cyrk Zalewski powstał w 1993 roku z inicjatywy Stanisława i Ewy Zalewskich. Przez ponad 20 lat działalności stał się jednym z najbardziej rozpoznawanych cyrków w Polsce. Każdego roku cyrkowcy w trakcie swojej trasy artystycznej odwiedzają ponad 200 miast w kraju.

Widowisko zapierające dech w piersiach, zachwyci nawet najbardziej wymagającego widza! W tym sezonie na arenie cyrku wystąpią dla Państwa artyści z całego świata W programie między innymi: KONIE, WIELBŁĄDY, LIS, PAPUGI, PSY oraz WOLTYŻERKA, POKAZY NAPOWIETRZNE, EKWILIBRYSTYKA, I MOTORY W KULI ŚMIERCI! 3 OSOBOWA GRUPA DIORIOS Z BRAZYLII !

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
_MG_8098
Enej i happysad w Wytwórni (zakończony)
_MG_5906
Moto Weteran Bazar – maj 2018 (zakończony)
5-AZ-festiwal---banner
5. AŻ Festiwal (konkurs do 24 listopada)

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*