curlyheadsW sobotę, 22 listopada o godz. 20 w Scengorafii wystąpi formacja Curly Heads. Bilety kosztują: 40/50 zł.

Pięć talentów, pięciu młodych i zdolnych chłopaków, którzy w bardzo naturalny sposób romansują z dźwiękami. Połączyła ich przyjaźń , pochodzą z Dąbrowy Górniczej, w 2010 roku chwycili za instrumenty i postanowili grać razem.

Przetrwali w przyjaźni najbardziej burzliwy okres solowej kariery Dawida, bez poczucia straty, bo przedtem zdążyli wspólnie poczuć rożne smaki muzykowania. Minione dwa lata okazały się dla chłopaków ogromnym skokiem ku dojrzałości, zarówno muzycznej, jak i emocjonalnej. Podsiadło przyznaje, że CH było od początku jego siłą napędową, zalążkiem jego muzycznej tożsamości i po ogromnym sukcesie płyty solowej cieszy się na „powrót do domu”. Gatunkowo płyty „Ruby Dress Skinny Dog” nie da się zamknąć w muzycznej nomenklaturze, ale na pewno głównym elementem spajającym całość jest energia której najjaskrawszym przykładem jest singel promujący wydawnictwo „Reconcile”:

21 października pojawi się ich debiutancki album, pełen rockowych brzmień, swobody i zadziornego wokalu wokalisty Dawida Podsiadło.

Skład Zespołu: Dawid Podsiadło – wokal, Tomek Szuliński – gitara, Tomek Skuta – bas, Oskar Bała – gitara i Damian Lis – bębny.

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
Media2
Koncert pamięci Bogusława Meca
Deep Purple w Atlas Arenie
odbijaj
Premiera teledysku i koncert Ted Nemeth

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*