W dniach 8-11 maja w Co\Walk HUB odbędzie się V Ogólnopolska Konferencja Creative Vibes. Patronem medialnym jest Plaster Łódzki.

Celem kolejnej edycji naszego wydarzenia jest niezmiennie poszukiwanie przejawów kreatywności w biznesie oraz efektów jej wykorzystywania w tym obszarze. Będziemy wspólnie z uczestnikami poszukiwać argumentów, dlaczego warto wychodzić poza schemat, zakładać start-up, tworzyć innowacje, być przedsiębiorczym.

Do udziału zapraszamy osoby doceniające potrzebę wykorzystywania kreatywności w działaniu, szczególnie w różnorodnych przedsięwzięciach biznesowych. Wydarzenie przygotowywane jest także z myślą o studentach chcących świadomie zarządzać swoim rozwojem zawodowym.

Co jest planowane?

Wystąpienia
Będziemy gościć praktyków, przedstawicieli biznesu, którzy na swoim przykładzie pokażą rolę kreatywności w ich życiu zawodowym oraz rozwoju firm, które stworzyli lub dla których pracują. Liczymy na to, że treść wystąpień zainspiruje gości do ciekawej dyskusji.

Postery
Zachęcamy do przygotowania posterów prezentujących problemy (lub ich rozwiązania) z obszaru szeroko rozumianej kreatywności w biznesie. Ta aktywność zostanie potwierdzona certyfikatem.

Networking
Po wystąpieniach i dyskusji, przy drobnym poczęstunku będzie szansa na zawarcie nowych, zawodowych znajomości.

Warsztaty
To okazja do rozwinięcia kompetencji zawodowych, u podstaw których leży nieszablonowe myślenie.

Więcej informacji na http://bizaktywne.wz.uni.lodz.pl/konferencja/.

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
IMG_0275
Juwenalia Politechniki Łódzkiej 2014
MG_8589
Foto Dej #5: Zespół Szkół Przemysłu Mody
pokoj_zagadek_
Pokój zagadek w BULe

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*