Crazy_DancersWe wtorek, 15 listopada o godz. 19 i 21:30 w klubie Wytwórnia wystąpi legendarne Crazy Horse Paris.

Zainspirowane nieskończenie bogatym motywem kobiecości, widowisko Forever Crazy składa się z serii niezwykłych, będących ucztą dla oczu scenek, w których pojawia się dziesięć, pochodzących z różnych stron świata,oszałamiająco pięknych tancerek o wykształceniu baletowym, występujących właściwie nago.

Francuska prasa okrzyknęła przedstawienie jako „…spektakularne” (20 Minutes) oraz określiła je „ucztą dla zmysłów” (Paris Match) i „najpiękniejszym widowiskiem z aktualnej oferty Paryża” (Le Parisien).

Kabaret Crazy Horse w Paryżu został założony przez Alaina Bernardina w roku 1951 i od samego początku był miejscem niezwykle chętnie odwiedzanym przez gości. Na przestrzeni 60 lat przewinęło się przez jego progi ponad 10 milionów widzów, a wśród nich wiele znakomitości, takich jak np. Elvis Presley, Elizabeth Taylor, prezydent John F. Kennedy, Madonna, Christina Aguilera, Jean Paul Gauthier, Pedro Almodovar, Sting, Beyonce i wielu innych.

W ciągu ostatnich miesięcy kabaret Le Crazy Horse Paris współpracował z Christianem Louboutinem, Davidem Lynchem, Miuccia Prada, Roberto Cavallim, Kylie Minogue oraz Ellen von Unwerth.

/fot + tekst mat.pras. V. Krassilnikova

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
ryll
XVI Festiwal Teatrów Przedszkolnych im. Henryka Ryla
lsb
XXI Łódzkie Spotkania Baletowe – informacje
Premiery teatralne – październik 2018

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*