consolers12 lutego od godz. 20 w klubie DOM wystąpią dwa zespoły, które muzycznie bardzo się od siebie różnią. Czy przeciwieństwa się przyciągną? Warto sprawdzić. Wystąpią bardzo interesujący artyści. Pierwszy z nich to zespół o nazwie Consolers, który stworzył znany polskiej publiczności młody i utalentowany Florian Hofer. Natomiast drugą artystką jest Patrycja „Patty” Dłutkiewicz, która pochodzi właśnie z Łodzi. Bilety kosztują 15 zł.

Florian Hofer i Consolers. Jest to młody niemiecki zespół, który ma na swoim koncie już jedną trasę koncertową po Polsce. Co więcej, Florian Hofer dał się poznać polskiej publiczności już kilka lat temu, podczas gdy tworzył wspólny projekt z takimi muzykami jak Atma Anur oraz Paweł Mąciwoda (Scorpions). Consolersi prezentują prawdziwy powrót do korzeni rocka. Zaczynając od dźwięków surowych gitar w piosence „My Hands Touched The Wall”, Florian, Till i Albrecht przeprowadzą Was przez gamę różnych brzmień, aż po mocne uderzenia w „Be Your Friend”. Przez wielu, ich muzyka i talent są porównywane do samego Lennego Kravitza.

Patrycja Dłutkiewicz, pseudonim „Patty”. To 23-letnia wokalistka z Łodzi. Zautorka tekstów i kompozytorka muzyki. W 2012 roku Patty wydała swój pierwszy singiel pt. „Zabiłeś tę miłość (Nie ma nas)”, który w bardzo krótkim czasie zdobył ogromną popularność w serwisie YouTube. Ma już ponad 18 milionów wyświetleń. Patty wydała debiutancką płytę „Już Zmrok”, gdzie znajdują się jej kolejne single, m.in. „Dość mam kłamstw” (ponad 2 miliony odsłon), „Mów Co Chcesz” (ponad milion odsłon), czy też „Zaufaj Mi” (pół miliona odsłon). 1.09.2014 roku Patty nagrała piosenkę „Pani Patty”, która opowiada o kulisach polskiego showbiznesu.

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
ltronica
L’tronica Festival 2017 – informacje
Another Pink Floyd w Scenografii
Łódź Disco Fest 2018

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*