coma_w_wytwrni_20111205_1602804503W czwartek, 22 listopada o godz. 20 w Klubie Wytwórnia wystąpi Coma. Jako support zagra Manuka. Bilety – przedsprzedaż: 40 zł z kartą klubu Wytwórnia, 50 zł bez karty klubu Wytwórnia, w dniu imprezy: 45 zł z kartą klubu Wytwórnia, 55 zł bez karty klubu Wytwórnia.

15 – czyli jesienna trasa koncertowa zespołu Coma, to okazja by wraz z łódzką grupą uczcić wspólnie 15 rok ich działalności. Z racji tak doniosłego wydarzenia nie obejdzie sie bez specjalnego programu. COMA wydała 4 albumy studyjne i wiele innych, zawierających łącznie około sześćdziesięciu odrębnych utworów, w kręgach bardziej wtajemniczonych znane i lubiane są również  utwory niepublikowane na żadnym oficjalnym krążku. Każdy z fanów ma swoich faworytów, jednak nie sposób sprostać oczekiwaniom wszystkich, tradycyjny koncert rządzi się nieugiętymi zasadami, nie można zagrać całego repertuaru. Postanowiliśmy na tej trasie zdać się na los – tej jesieni wybór piosenek będzie należał do specjalnie zaprojektowanej maszyny losującej!

Aby przypomnieć muzyczną drogę zespołu Coma przygotowała widowisko w formie loterii utworów, na każdym spotkaniu będzie można wylosować „ulubione numerki” z puli 60ciu przygotowanych przez zespół, przez co każdy koncert będzie miał inną niepowtarzalną formę, nie zabraknie historycznych dodatków, wspomnień, wzruszeń, ciekawostek i dobrego scenariusza, które podane w niezmiennym dla zespołu lekko teatralnym i mocno pożywnym rockowym sosie mogą dostarczyć okazji do spędzenia udanego jesiennego wieczoru i dobrej zabawy. Dodatkowo będzie to unikalna szansa by usłyszeć rzadko wykonywane przez zespół utwory, których nie było na koncertach od lat.

Manuka – zespół pochodzi z miasta Łodzi. Ich brzmienie to swego rodzaju muzyczny miszmasz.  Znajdziemy tu elementy funku, popu, muzyki klubowej, czy nawet rocka.  W czteroosobowym składzie znajdują się: Krzysztof „Grochu” Grala – gitara, Dominik Hamerski – bas, Grzegorz „Genek” Stępień – perkusja i Emilia „Qdzia” Kudra – klawisze, wokal. Są w trakcie tworzenia materiału na debiutancką płytę. W planach mają również koncerty od północy do południa kraju  na które z całego serca zapraszają wszystkich chętnych.

/foto. Przemek Sikora www.muzyczneobrazki.pl

Zobacz także:

Jarmark Wojewódzki 2011: Coma, L.Stadt i inni (foto+wideo)

Piotr Rogucki w Klubie Wytwórnia (foto)

Coma akustycznie w Wytwórni (foto)

Coma w Wytwórni (foto)

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
Plakat_Domoffon_Horrors_Rother_Wissem
DOMOFFON Festiwal 2017
NOCNYKOCHANEK1
Nocny Kochanek w New Yorku
lodzdeatch
Łódź Death Fest vol.2 w Magnetofonie

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*