Coma-1631 października o godz. 19 w Wytwórni rozpocznie się koncert zespołu Coma. Bilety kosztują: przedsprzedaż – 40 zł z kartą klubu Wytwórnia, 50 zł bez karty, w dniu koncertu – 45 zł z kartą, 55 zł – bez.

Mamy dla Was dwa podwójne zaproszenia na to wydarzenie. Wystarczy, że wyślecie maila na adres konkurs@plasterlodzki.pl. W treści wpiszecie „Coma”, w komentarzu napiszecie dlaczego chcecie bilety oraz swoje imię i nazwisko. Zabawę zakończymy w środę  (29 października), o godz. 22. Laureatów konkursu powiadomimy o wygranej drogą mailową. Zaproszenia otrzymają najciekawsze maile. 

Biorąc udział w konkursie znasz jego regulamin

konkurs zakończony, bilety otrzymały osoby, których maile rozpoczynają się od agata.jasi… paoll…

Zespół Coma powstał w czerwcu w 1998 roku z inicjatywy Dominika Witczaka. Po wielu miesiącach poszukiwań ustalił się stały skład zespołu: Piotr Rogucki – wokal, Marcin Kobza – gitara, Dominik Witczak – gitara, Rafał Matuszak – gitara, Tomasz Stasiak – perkusja.

Tej jesieni zespół Coma wybiera się na trasę promującą 10-lecie wydania jego debiutanckiego albumu PWZM. Trasa obejmuje 22 koncerty w Polsce i – nowość! – w Anglii. Przedsmak tego wydarzenia można było poczuć na tegorocznym festiwalu w Jarocinie, gdzie muzycy zagrali wszystkie utwory z debiutanckiego albumu.

/foto. Przemek Sikora 

Zobacz także:

Coma w Wytwórni (foto)

Jarmark Wojewódzki 2011: Coma, L.Stadt i inni (foto+wideo)

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
Halokultura – styczeń 2020 (zakończony)
velocity
Weekend w New Yorku (zakończony)
zespol
Widzew Łódź – Górnik Zabrze (zakończony)

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*