DSC_63678 marca późne popołudnie oraz wieczór był chwalebnym czasem dla wielbicieli łódzkiego zespołu Coma. O godz. 17 w Manufakturze (Empik) odbyło się spotkanie zespołem, na które przybyła duża liczba osób, chcących zdobyć pamiątkowe zdjęcie oraz autografy na płytach, koszulkach, gitarze, czy też od czasu zrealizowania Czerwonego albumu, flagi Łodzi – będącej tradycyjną częścią każdego koncertu Comy.

Spotkanie to, było przede wszystkim niepowtarzalną okazją do osobistej, krótkiej rozmowy z artystami, którzy są ciepłymi, przyjaznymi oraz tryskającymi pozytywnym nastawieniem i humorem osobami.

Następnym, i chyba najważniejszym punktem docelowym, była Dekompresja, w której odbył się wykreowany przez zespół teatr słowa oraz muzyki. Podczas dwugodzinnego koncertu można było usłyszeć najważniejsze i najbardziej wyczekiwane przez publiczność utwory Comy, takie jak Ostrość na nieskończoność, Pierwsze wyjście z mroku, Sto tysięcy jednakowych miast (niezwykle poruszający moment koncertu, kiedy to tradycyjnie publiczność siada podczas wykonywania utworu), Los cebula i Krokodyle łzy.

joomplu:49417

Oczywiście nie zabrakło energetycznych szlagierów, powodujących żar płonącej energii pod sceną (Angela, Deszczowa piosenka czy Skaczemy). Niewątpliwie, koncerty łódzkiego zespołu są trudne do opisania z powodu nadzwyczajnych emocji, towarzyszących słuchaczom. Przede wszystkim jest to niepowtarzalne święto, które tworzone jest wspólnie przez zespół oraz publiczność, ponieważ te dwa ogniwa na „comcertach” (dla wielbicieli określenie koncertu Comy) są ze sobą na trwale spojone. Tego, kto pragnie doświadczyć ponadprzeciętnych rockowych doznań – zapraszam na „comcert”.

fot. Jakub Popłoński – www.Wostok-Photography.com 

Zobacz także:

Coma w Wytwórni (foto)

Jarmark Wojewódzki 2011: Coma, L.Stadt i inni (foto+wideo)

Piotr Rogucki w Klubie Wytwórnia (foto)

Coma akustycznie w Wytwórni (foto)

Coma w Wytwórni (foto)

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
Mars/Kubinho „Siemanko Mixtape” – premiera płyty raperów ze Zgierza
DEKO_20111028-4122mw
Pati Yang w Dekompresji (foto)
19wiosen
19 Wiosen zagrało w Jazzdze (foto+wideo)

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*