20042013_463Dwie młode kapele – łódzki C.O.D. i krakowski Clock Machine wystąpiły w sobotę, 20 kwietnia, w Pubie Lumumbowo. Początkowo impreza miała być biletowana, jednak w ostatniej chwili klub postanowił wpuszczać wszystkich bezpłatnie.

Jako pierwsi na scenie pojawili się muzycy z C.O.D.  Jak sami piszą „to inicjatywa zrodzona pierwotnie w głowie gitarzysty – Przemka Badziaka, a następnie, przy użytecznych koneksjach pierwotnego perkusisty grupy, w pełniejszym składzie i realniejszym wymiarze, na parterze jego domu. Wtedy, u schyłku roku pańskiego 2009, jako grupa narwanych dzieciaków chcieli podbijać świat na wzór swoich ówczesnych idoli z AC/DC, Guns ‘n Roses czy RHCP”.

joomplu:52528

Po nich nastał czas na gwiazdę wieczoru – Clock Machine. To młody zespół robiący zawrotną karierę w mediach. Pojawił się już na takich scenach jak: Orange Warsaw Festiwal 2012, 41 festiwal FAMA, Konkurs Zespołów Rockowych w Wadowicach, AGH Small Poland Festival 2011. Clock Machine to również finalista Empik Make More Music.

Zobacz także:

Sjón i Clock Machine w Lizard King (foto)

Coma i Clock Machine w Wytwórni (foto)

Trabanda w Lumumbowie (foto)

Rambo Jet w Lumumbowie (foto)

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
IMG_9885
Łąki Łan w Wytwórni (foto)
IMG_0048
Iza Lach w Wytwórni (foto)
Piotrkowska Kameralnie 2018: Piotr Rogósz z zespołem (foto)

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*