clock4 listopada (piątek) w Klubie Scenografia wystąpią zespoły: Clock Machine & Smoking Barrelz. Start koncertu o godz. 20. Bilety kosztują 20/25 zł.

Clock Machine – Kwartet zagrał na Przystanku Woodstock i Orange Warsaw Festiwal. Zostali finalistami Empik Make More Music oraz zwycięzcami WOW Music Awards. Zwinęli główne nagrody m.in. na 41 Festiwalu FAMA i Eliminacjach do Przystanku Woodstock.

Po zapoznaniu się ze smakiem nagrywania w profesjonalnym studiu przy debiutanckim albumie „Greatest Hits” i obejrzeniu wielu filmów biograficznych gwiazd rocka, postanowili nagrać album „sami”. Dzięki pomocy przyjaciół udało się skonstruować kopię Abbey Road w Villi Generała Ziętka w Ustroniu.

1-2 września stworzyli własnoręcznie z udziałem najbliższych osób dwudniowy festiwal III Kołłątajowski Przegląd Sztuki. Był to jedyny taki „przegląd” w Polsce w którym wszystkie kategorie sztuki mogą się spotkać, nie konkurować ze sobą, a wspierać się w imię najwyższego dobra, konsztu i skromności.

Smoking Barrelz – Duet Smoking Barrelz powraca z Krainy Czarów z premierowym singlem „Instytut Zniekształcenia Słuchu” zapowiadającym nowy album! Z tej okazji Szalony Naukowiec oraz Czarnoksiężnik z Olszy wyruszają w trasę koncertową by nawiązać kontakt werbalno-duchowy z każdym kto chce zostać Wolnym Słuchaczem.

Drugi album studyjny zatytułowany „Smugi Graffiti Papier i Dym” wyjdzie na światło dzienne 6 grudnia.

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
Noc św. Jana na tarasach Łódzkiego Domu Kultury
Soundedit 2019 – Zamilska i Dj No. 107
Justin_Cusack
Justin Cusack i Wasp Summer przy Pogonowskiego 45

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*