Cinemon_Press_2014_photo_11_small9 listopada w Klubie DOM wystąpi grupa Cinemon. Z tej okazji mamy dla Was 3 płyty zespołu, które będziecie mogli odebrać w dniu imprezy.

Wystarczy, że wyślecie maila na adres konkurs@plasterlodzki.pl. W temacie maila wpiszecie „Cinemon”, w treści podajcie swoje imię i nazwisko, a także napiszecie dlaczego chcecie płytę grupy. Zabawę zakończymy w sobotę (8 listopada), o godz. 22. Laureatów konkursu powiadomimy o wygranej drogą mailową. Płyty otrzymają najciekawsze odpowiedzi.

Biorąc udział w konkursie znasz jego regulamin

konkurs zakończony

Kocnert w Łodzi: 9 listopada, Klub DOM start: 20.00 – support: Cute Mess
Wstęp: 10 pln (bilety dostępne na bramce w dniu koncertu)

Cinemon to duet, ale trio. Mówią, że grają RAW POP, ale to po prostu inna nazwa na piosenkowy rock’n’roll. Nie odkrywają Ameryki. Grają w starym, analogowym stylu.

Zamiast pisać ile wydali płyt i jak wspaniałe zebrały one recenzje (tak było!), jakie wygrali konkursy (Fama, Skoda Auto Muzyka, RIM Fest), na jakich pojawili się festiwalach (Sonisphere, T-Mobile Nowe Horyzonty, Slot Art), na antenach jakich rozgłośni wybrzmieli (Trójka, RMF, Antyradio) zapytamy – czy to w ogóle ma znaczenie? Ostatecznie wszystko sprowadza się przecież do muzyki…na żywo.
    

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
kobieta_330x200_lodz
Kobieta Pierwotna w Teatrze Nowym (zakończony)
_DSC0902
Lao Che w Wytwórni (zakończony)
halokultura
Halokultura: Trzy Razy Łóżko (zakończony)

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*