W sobotę, 6 sierpnia, w Głogowie Łódzki Klub Sportowy grał z tamtejszym Chrobrym. Łodzianie ostatecznie wygrali pojedynek 3:2 i umocnili się w górnej polówce tabeli Fortuna I Ligii.

Obie bramki dla gości (w 51 i 90 minucie) strzelił Mateusz Bochniak. Gole dla ŁKSu strzelali – w 10 minucie z karnego i w 15 minucie Pirulo oraz w 76 minucie Mateusz Kowalczyk.

06.08.2022 GLOGOW UL. WITA STWOSZA 3,
PILKA NOZNA (FOOTBALL)
FORTUNA 1 LIGA PILKARSKA (FORTUNA FIRST POLISH LEAGUE) SEZON 2022/2023
MECZ ( GAME ) CHROBRY GLOGOW – LKS LODZ
NZ RADOSC BRAMKA GOL IBE TORTI KELECHUKWU , PIOTR JANCZUKOWICZ MATEUSZ KOWALCZYK