Christ Agony, Stillborn i Hybris w Stereo Krogs

christagonyBlack Blood Tour: Christ Agony i Stillborn na wspólnej trasie w marcu. Ready to Rock i Left Hand Sounds zapraszają na trasę dwóch potężnych przedstawicieli polskiego Metalu. W dniach 18-26 marca na koncertach w całej Polsce pojawią się Christ Agony i Stillborn.

W Łodzi zespołu pojawią się 23 marca. W Stereo Krogs towarzyszyć będzie im Hybris. Start o godz. 19:30. Bilety: 30 zł (przedsprzedaż) / 40 zł (w dniu koncertu).

Christ Agony – black metal
Od ponad ćwierć wieku na polskiej scenie black metal! Unikalny styl kompozycji, łączący melodyjne, epickie fragmenty z agresją i hipnotycznymi riffami nie umknął uwadze zachodnich wytwórni i w pierwszej połowie lat 90. Christ Agony było jedną z niewielu grup, wraz z Vader czy raczkującym wówczas Behemoth, których płyty dostępne były w całej Europie. Najnowszym wydawnictwem Christ Agony jest Black Blood – mini-album wydany w zeszłym roku nakładem Witching Hour Productions. Ta sama wytwórnia wznowiła niedawno kultowe materiały demo: Sacronocturn i Epitaph of Christ, a w dalszej kolejności zapowiada reedycje Unholyunion i Daemoonseth Act II!

Stillborn – black/death metal
Osiągnęli w zeszłym roku pełnoletniość i z dumą będą siać zgorszenie czcząc Czarną Krew żywej Legendy. Stillborn powraca na klubowe deski z nowym materiałem i w barwach GodzOvWar będzie pluł jadem podczas hymnów destrukcji znanych z Testimonio de Bautismo, Los Asesinos del Sur, Esta Rebelion es Eterna, Mirrormaze oraz Die inTorment 666. Stillborn to pełna brutalnych blastów jazda, suto okraszona klimatem Thrash i Black Metalu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *