Charlie-latoRGB-01_1

Plaster Łódzki i Kino Charlie zapraszają do wzięcia udziału w konkursie „Chodź na dymka!” organizowanego z okazji przeglądu filmowego „Seanse Pory Letniej”.

Zasady są proste. Co tydzień wypuszczamy kadr z filmu ,do którego należy dopisać ciekawy dialog. Zwycięzca otrzyma podwójną wejściówkę  na film z repertuaru Seanse Pory Letniej! Najciekawsze prace zostaną wywieszone w Kinie Charlie. Konurs ma charakter cykliczny i potrwa do końca sierpnia.

Temat?

Oczywiście filmy z Chariem Chaplinem! W bieżącej edycji konkursy znów wracamy do fenomenalnej „Gorączki Złota„. Film – jak inne dzieła Chaplina – wyraża głębokie humanistyczne wartości. Chaplin zaprezentował w nim też liczne, oryginalne gagi, które przeszły do historii kina, m.in. sen o balecie bułeczek czy ucztę zgłodniałych bohaterów, podczas której jedzą oni buty. W bibliografii historii kina dzieło Chaplina jest zgodnie oceniane jako arcydzieło gatunku, które łączy w sobie komedię z historią miłosną.

Jak zagrać?

Nie musicie przesyłać nam zmodyfikowanej grafiki. Wystarczy, że prześlecie kwestie, które, w Waszej opinii idealnie pasują do dymków A i B. Popuśccie wodze fantazji i zabawcie się w hollywoodzkich scenarzystów!

charlie_konkurs_3

Prace nadsyłajcie na maila – konkurs@plasterlodzki.pl. Konkurs rozpoczyna się 5 sierpnia (poniedziałek), zaś na zgłoszenia czekamy do 8 sierpnia (czwartek). Prace oceniane będą przez grono naszych ekspertów i wrzucane na facebookowy fanpage Plastra. Dodatkowo, podczas piątkowego (9 sierpnia) „Seansu Pory Letniej”, zwycięska praca zostanie zaprezentowana w foyer kina.

Przypominamy – spomiędzy wszystkich nagrodzonych prac (w okresie lipiec-sierpień) wytypowana zostanie najlepsza, a jej twórca otrzyma miesięczny karnet na wszystkie projekcje, ważny dla dwóch osób! Kadry znajdziecie w naszym serwisie w zakładce Konkursy!

(Tekst i grafika – Mat. prasowe)

Czekamy na Wasze zgloszenia!

Biorąc udział w konkursie akceptujesz jego regulamin!

Więcej o kinie na Plastrze Łódzkim!

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
detox1
Weekend w New Yorku (zakończony)
misterd
Mister D. w Wytwórni (zakończony)
fatbf
Fat Belly Family w Improwizacji (zakończony)

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*