Charlie-latoRGB-01

Plaster Łódzki i Kino Charlie zapraszają do wzięcia udziału w konkursie „Chodź na dymka!” organizowanego z okazji przeglądu filmowego „Seanse Pory Letniej”.

Zasady są proste. Co tydzień wypuszczamy kadr z filmu ,do którego należy dopisać ciekawy dialog. Zwycięzca otrzyma podwójną wejściówkę  na film z repertuaru Seanse Pory Letniej! Najciekawsze prace zostaną wywieszone w Kinie Charlie. Konurs ma charakter cykliczny i potrwa do końca sierpnia.

Temat?

Oczywiście filmy z Chariem Chaplinem! W bieżącej edycji konkursy bierzemy na tapetę  „Światła Wielkiego Miasta„. Film Chaplina opowiada o miłości między niewidomą kwiaciarką a „eleganckim trampem” – jego ulubioną postacią. Tramp pragnie zebrać pieniądze na operację oczu ukochanej. Co dalej? Zaproponujcie alternatywną wersję 😉

Jak zagrać?

Nie musicie przesyłać nam zmodyfikowanej grafiki. Wystarczy, że prześlecie kwestie, które, w Waszej opinii idealnie pasują do dymków A i B. Popuśccie wodze fantazji i zabawcie się w hollywoodzkich scenarzystów!

charlie_konkurs

Prace nadsyłajcie na maila – konkurs@plasterlodzki.pl. Konkurs rozpoczyna się 23 lipca (wtorek), zaś na zgłoszenia czekamy do 25 lipca (czwartek). Prace oceniane będą przez grono naszych ekspertów i wrzucane na facebookowy fanpage Plastra. Dodatkowo, podczas piątkowego (26 lipca) „Seansu Pory Letniej”, zwycięska praca zostanie zaprezentowana w foyer kina.

Przypominamy – spomiędzy wszystkich nagrodzonych prac (w okresie lipiec-sierpień) wytypowana zostanie najlepsza, a jej twórca otrzyma miesięczny karnet na wszystkie projekcje, ważny dla dwóch osób! Kadry znajdziecie w naszym serwisie w zakładce Konkursy!

(Tekst i grafika – Mat. prasowe)

Konkurs Zakończony!

Biorąc udział w konkursie akceptujesz jego regulamin!

Więcej o kinie na Plastrze Łódzkim!

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
igrzyska_825
ENEMEF: Noc Igrzysk Śmierci (zakończony)
lasvegas
Otwarcie klubu Las Vegas (zakończony)
misterd
Mister D. w Wytwórni (zakończony)

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*