Charlie-latoRGB-01

Plaster Łódzki i Kino Charlie zapraszają do wzięcia udziału w konkursie „Chodź na dymka!” organizowanego z okazji przeglądu filmowego „Seanse Pory Letniej„.

Zasady są proste. Co tydzień wypuszczamy kadr z filmu ,do którego należy dopisać ciekawy dialog. Zwycięzca otrzyma podwójną wejściówkę  na film z repertuaru Seanse Pory Letniej! Najciekawsze prace zostaną wywieszone w Kinie Charlie. Konurs ma charakter cykliczny i potrwa do końca sierpnia.

Temat?

Oczywiście filmy z Chariem Chaplinem! W bieżącej edycji konkursy bierzemy na tapetę  „Dyktatora„. Pomysł na film zrodził się u przyjaciela Chaplina Alexandra Korda, który zauważył, że tramp (jego najbardziej znana postać filmowa) jest podobny do Hitlera. Sam potem zauważył, że urodził się w tym samym roku, a był starszy tylko o cztery dni, oraz jest jego wzrostu. Co godne podkreślenia – w chwili premiery filmu Chaplin był krytykowany za podżeganie do wojny (sic!).

Jak zagrać?

Nie musicie przesyłać nam zmodyfikowanej grafiki. Wystarczy, że prześlecie kwestie, które, w Waszej opinii idealnie pasują do dymków A i B. Popuśccie wodze fantazji i zabawcie się w hollywoodzkich scenarzystów!

kadr_nowy

Prace nadsyłajcie na maila – konkurs@plasterlodzki.pl. Konkurs rozpoczyna się 15 lipca (poniedziałek), zaś na zgłoszenia czekamy do 18 lipca (czwartek). Prace oceniane będą przez grono naszych ekspertów i wrzucane na facebookowy fanpage Plastra. Dodatkowo, podczas piątkowego (19 lipca) „Seansu Pory Letniej”, zwycięska praca zostanie zaprezentowana w foyer kina.

Przypominamy – spomiędzy wszystkich nagrodzonych prac (w okresie lipiec-sierpień) wytypowana zostanie najlepsza, a jej twórca otrzyma miesięczny karnet na wszystkie projekcje, ważny dla dwóch osób! Kadry znajdziecie w naszym serwisie w zakładce Konkursy!

(Tekst i grafika – Mat. prasowe)

KONKURS ZAKOŃCZONY!

Biorąc udział w konkursie akceptujesz jego regulamin!

Więcej o kinie na Plastrze Łódzkim!

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
2014-01_hobbit_406
ENEMEF: Noc Hobbita (zakończony)
1492167429
Helios na scenie (zakończony)
2015-02_noc_grozy_406
ENEMEF: Noc Grozy i Horrorów (zakończony)

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*