kino_zblia300

Plaster Łódzki i Kino Charlie zapraszają do wzięcia udziału w konkursie „Chodź na dymka!” organizowanego z okazji przeglądu filmowego „Seanse Pory Letniej„.

Zasady są proste. Co tydzień wypuszczamy kadr z filmu ,do którego należy dopisać ciekawy dialog. Zwycięzca otrzyma podwójną wejściówkę  na film z repertuaru Seanse Pory Letniej! Najciekawsze prace zostaną wywieszone w Kinie Charlie. Konurs ma charakter cykliczny i potrwa do końca sierpnia.

Temat?

Oczywiście filmy z Chariem Chaplinem! W bieżącej edycji konkursy bierzemy na tapetę kultową „Gorączkę Złota„. Film – jak inne dzieła Chaplina – wyraża głębokie humanistyczne wartości. Chaplin zaprezentował w nim też liczne, oryginalne gagi, które przeszły do historii kina, m.in. sen o balecie bułeczek czy ucztę zgłodniałych bohaterów, podczas której jedzą oni buty. W bibliografii historii kina dzieło Chaplina jest zgodnie oceniane jako arcydzieło gatunku, które łączy w sobie komedię z historią miłosną.

Jak zagrać?

Nie musicie przesyłać nam zmodyfikowanej grafiki. Wystarczy, że prześlecie kwestie, które, w Waszej opinii idealnie pasują do dymków A i B. Popuśccie wodze fantazji i zabawcie się w hollywoodzkich scenarzystów!

bez_tytuu

Prace nadsyłajcie na maila – konkurs@plasterlodzki.pl. Konkurs rozpoczyna się 8 lipca (poniedziałek), zaś na zgłoszenia czekamy do 11 lipca (czwartek). Prace oceniane będą przez grono naszych ekspertów i wrzucane na facebookowy fanpage Plastra. Dodatkowo, podczas piątkowego (12 lipca) „Seansu Pory Letniej”, zwycięska praca zostanie zaprezentowana w foyer kina.

Przypominamy – spomiędzy wszystkich nagrodzonych prac (w okresie lipiec-sierpień) wytypowana zostanie najlepsza, a jej twórca otrzyma miesięczny karnet na wszystkie projekcje, ważny dla dwóch osób! Kadry znajdziecie w naszym serwisie w zakładce Konkursy!

(Tekst i grafika – Mat. prasowe)

KONKURS ZAKOŃCZONY!

Biorąc udział w konkursie akceptujesz jego regulamin!

Więcej o kinie na Plastrze Łódzkim!

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
lospotatos4
Los Potatos w New Yorku (zakończony)
Trzynasta_w_Samo_poludnie_-_WrocC582aw2C_zespol
Trzynasta w samo południe w Iron Horse (zakończony)
HK_grudzien_16
Halokultura – grudzień 2016 (zakończony)

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*