chillifabricNadchodzi kolejna niedziela leżakowania. 28 czerwca, w Parku Poniatowskiego (wjazd od ul. Parkowej/Inżynierskiej) odbędzie się Chill Fabric 2015, gdzie cieszyć się będziemy Zasłużonym Cyklicznym Odpoczynkiem z dobrym jedzeniem, doskonałą kawą. W słońcu lub w cieniu, z książką czy gazetką w ręku.

Celem projektu Chill Fabric jest organizacja cyklicznych imprez w łódzkich parkach. Chcemy promować nasze miasto, zmieniać jego wizerunek. Sprawiać, że mieszkańcy Łodzi poznają walory terenów zielonych w mieście i zaczną z nich masowo korzystać.

FESTIWAL ODPOCZYNKU CHILL FABRIC to 15 dni legalnego nicnierobienia. Chcemy aby mieszkańcy nauczyli się odpoczywać, “ładować akumulatory” po tygodniu pracy. Będą mogli w tych dniach nie robić kompletnie nic. Legalnie, cały dzień, na przygotowanych leżakach i kocach. Z odrobiną zajęć fitness i tańca. Z zapleczem gastronomicznym, książką i prasą.

Wstęp na wydarzenia jest bezpłatny a cały wkład finansowy sponsorów przeznaczony jest na organizację i promocję projektu. Odrobinę zajęć (joga, stretching, pilates, zdrowy kręgosłup) prowadzą instruktorzy Fit Fabric. Dużą dawką tańca zapewni Urban Dance Zone – Szkoła Tańca w Łodzi. To, czego najbardziej brakuje w parkach, zapewnią Food Trucki: Bystro Food Truck, Mobilna GastroMachina, Coffee Runner z Rigello na pokładzie.

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
Tkalnia Francuskiego – 100 % francuski / Frankofonia 2019
financewekx
Finance Week X
moto_weteran_bazar_-_lipiec_2010_20100703_1111825623
Moto Weteran Bazar – maj 2012

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*