Plakat_Blues_BrothersSerdecznie zapraszamy już 21 listopada na muzyczną rewię Chicago Blues Brothers, która porwie do szalonej zabawy publiczność w łódzkiej Atlas Arenie. Nie może Was tam zabraknąć! Dlaczego? „Blues Brothers” to jedna z najsłynniejszych muzycznych komedii wszech czasów! Doskonałe połączenie muzyki, sensacji i żartu. Szalona podróż przez Amerykę stylowym radiowozem w rytm wielkich przebojów.

Mamy dla Was atrakcyjne nagrody związane z tym wydarzeniem.  Wystarczy, że wyślecie maila na adres konkurs@plasterlodzki.pl. W temacie maila wpiszecie „Blues Brothers”, w komentarzu napiszecie dlaczego chcecie nagrody. Zabawę zakończymy 18 listopada o godz. 22, powiadomimy o wygranej drogą mailową. Zaproszenia otrzymają najciekawsze maile.

Biorąc udział w konkursie znasz jego regulamin

konkurs zakończony, bilety nagrody otrzymali:

1 miejsce patryk.k…
2 miejsce  maxim…
3 miejsce krzychu.s…

Nagrody:

1 miejsce: podwójny bilet na koncert
2 miejsce: kubek, okulary i kapelusz z logo wydarzenia
3 miejsce: kubek


A teraz od początku…

Wszyscy doskonale znamy historię braci Blues, a jednak wciąż chcemy by opowiadano ją nam na nowo. Oto nadchodzi niepowtarzalna okazja by przeżyć tę przygodę raz jeszcze. Tym razem nie przed telewizorem, ale na żywo, podczas porywającego koncertu. Elwood i Jake oraz ich kilkunastoosobowy zespół zagrają wszystkie znakomite i doskonale znane z filmu piosenki: Everybody Needs Somebody, Sweet Home Chicago, Gimme Some Lovin’, Rawhide, Respect i wiele innych.

The Chicago Blues Brothers Show to nie tylko muzyka, to także dynamiczne, barwne i emocjonujące widowisko dla widzów od lat 5-ciu do 105-ciu. To niepowtarzalna okazja, by przeżyć wspaniałą muzyczną przygodę i usłyszeć na żywo niezapomniane piosenki z filmu The Blues Brothers. Takiej okazji nie można przegapić.

The Chicago Blues Brothers Show zostało w ubiegłym roku uhonorowane nagrodą Official No 1 Tribute Act in The UK.

Link do wydarzenia na Facebooku: https://www.facebook.com/events/1507794546130093/?fref=ts

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
Justyna_Panfilewicz_Fot._Sylver
2Faces i Justyna Panfilewicz w New Yorku (zakończony)
dmparty
Ogólnopolski Zlot Fanów Depeche Mode (zakończony)
letniascenaa
Letnia Scena: Homuś (zakończony)

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*