chemia_w_wytwrni_fot_bartomiej_jedynak_20121025_1720660996

W czwartek, 29 października o godz. 19 w Wytwórni rozpocznie się koncert formacji Chemia. Mamy dla Was dwa podwójne zaproszenia na to wydarzenie.

Wystarczy, że wyślecie maila na adres konkurs@plasterlodzki.pl. W treści wpiszecie „Chemia”, w komentarzu napiszecie dlaczego chcecie bilety oraz swoje imię i nazwisko. Zabawę zakończymy w środę (28 października), o godz. 22. Laureatów konkursu powiadomimy o wygranej drogą mailową. Zaproszenie otrzymają najciekawsze maile.

 Biorąc udział w konkursie znasz jego regulam

koncert odwołany

Chemia rusza w trzecią trasę koncertową. Zespół przyjedzie do Wytwórni z utworami z albumu „Let me”. Nowy, pełen mocnych riffów album powstał we współpracy z legendarnym producentem Mike’em Fraserem, który nagrywał i miksował muzykę takich zespołów, jak Led Zeppelin, Metallica, AC/DC i Aerosmith.

Album ukaże się równocześnie w całej Europie, a chwilę później w Stanach Zjednoczonych, Kanadzie i Japonii. Zespół już zaczął swoją trasę promocyjną w Wielkiej Brytanii i Niemczech. Na świecie wita się z publicznością za pomocą dwóch hasztagów #GoodMornigWorld#WeAreFromPoland.

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
cytryna
Bilety do Cytryny (zakończony)
helios_kulturadostepna_1484x1185mm_v1
AmbaSSada w Kinie Bałtyk (zakończony)
gaba_kulka_w_scenografii_20130315_1311888232
Gaba Kulka w Niebostanie (zakończony)

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*