chemia_w_wytwrni_fot_bartomiej_jedynak_20121025_1720660996

W sobotę, 25 marca o godz. 19 w Łódzkim Domu Kultury rozpocznie się koncert zespołu Chemia. Poza nimi na scenie pojawi się TRT. Bilety kosztują 30/40 zł.

Chemia w 2017 roku otwiera nowy rozdział w swojej muzycznej historii. Z końcem roku 2016 do zespołu dołączyli dwaj nowi muzycy. Wokalista Mariusz „Mario” Dyba oraz gitarzysta Maciek Papalski. Koncertowa Chemia 2017 to nowa jakość, energetyczne i profesjonalne show składające się z utworów pochodzących z ostatnich płyt „The One Inside” i „LET ME” w nowej zaskakującej interpretacji, ale także kilka niespodzianek.

Krążek Chemii „LET ME” został wydany 18 września 2015 roku. Nowy album, pełen energetycznych riffów które rewelacyjnie sprawdzają się podczas koncertów powstał we współpracy z legendarnym producentem Mike’em Fraserem, który nagrywał i miksował takie zespoły, jak Led Zeppelin, Metallica, AC/DC czy Aerosmith.

Jesienią 2015 roku, płyta ukazała się w całej Europie, zbierając wysokie oceny, a każdy kolejny singiel trafiał na szczyt listy przebojów największej rockowej stacji w Polsce. Koncertowa promocja „LET ME” rozpoczęła się serią koncertów w Polsce gromadząc setki fanów i odnosząc niespodziewany sukces nie tylko ten frekwencyjny. W europie zespół promował LET ME występując u boku zespołu SKINDRED. Chemia odwiedziła Holandię, Niemcy, Szwecję, Danię, Włochy, Austrię, Szwajcarię oraz Czechy. Wszędzie band spotykał się z fantastycznym przyjęciem udzielając również mnóstwa wywiadów. W lutym 2016 roku, album pojawił się w sprzedaży w Stanach Zjednoczonych i Kanadzie.

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
grzanek
Bartek Grzanek Electric Trio w New Yorku
Komety w Żarty Żartami
maxflo
MaxFloFest w AHE

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*